Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Herfstbladeren header website.jpg Luchtfoto header website.jpg D1 actiefoto 2021 header website.jpg Ballen.jpg Dames 1 maart 2022.jpg Heren 1 team header website.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg H1 actiefoto 2021 header website.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg
 
 
Dit schema loopt van 16-5-2022 t/m 22-5-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
16:00 - 20:00 KNHB districts trainingen U15 V3 Alleen nog op 16 en 23 mei
16:15 - 17:15 Meisjes 8E1 V4 - AB
17:00 - 21:00 GoalieWorks V1 Nog op 16, 23 en 30 mei
17:00 - 18:30 Jongens D1 V2 - CD JD1 > Sanne & Duco Maurits wordt coördinator
17:00 - 18:30 Jongens D2 V2 - AB JD2 > Senna & Calleigh / Maurits wordt coördinator
17:30 - 19:00 Meisjes B1 V4 - CD MB1 > Marcel van Breda
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V4 - AB MD1 > Robert Noall & Anerose Vink
17:30 - 19:00 Meisjes D3 V5 3 teams > Movella (MD3, MD4, MD5)
17:30 - 19:00 Meisjes D4 V5 3 teams > Movella (MD3, MD4, MD5)
17:30 - 19:00 Meisjes D5 V5 3 teams > Movella (MD3, MD4, MD5)
18:30 - 20:00 Jongens B1 V2 - AB JB1 > Matthijs
18:30 - 20:00 Jongens C1 V2 - CD JC1 > Maurits
19:00 - 20:30 Jongens A1 V4 - AB JA1 > Thijmen & Rens
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V4 - CD MB2 > Marcel van Breda
19:00 - 20:30 Meisjes C3 V5 3 teams > Movella (MC3, MC4, MC5)
19:00 - 20:30 Meisjes C4 V5 3 teams > Movella (MC3, MC4, MC5)
19:00 - 20:30 Meisjes C5 V5 3 teams > Movella (MC3, MC4, MC5)
20:00 - 21:30 Meisjes A1 V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V3 - CD Maurits Eikenhout
20:30 - 22:00 Trimhockey V2
20:30 - 22:00 Trimhockey V5
20:30 - 22:00 Trimhockey V4
20:30 - 21:00 Trimhockey Vmini inlopen ivm wedstrijd veld 1
21:00 - 22:30 Trimhockey V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
17:30 - 19:00 Meisjes B3 V5 3 teams Movella (MB3, MB4, MB5)
17:30 - 19:00 Meisjes B4 V5 3 teams Movella (MB3, MB4, MB5)
17:30 - 19:00 Meisjes B5 V5 3 teams Movella (MB3, MB4, MB5)
17:30 - 19:00 Meisjes C2 V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens A2 V1 - AB 2e zelfverzorgende training
18:00 - 19:00 Jongens B2 V1 - CD 2e zelfverzorgende training
18:00 - 19:00 Meisjes B8 V2 - CD 2e zelfverzorgende training
18:00 - 19:30 Meisjes C1 V4 - CD
19:00 - 20:30 Dames 3 V3 - CD Dames 3 > Joep Stoop
19:00 - 20:30 Dames Jong 3 V2 - AB Edward Konijnendijk
19:00 - 21:30 Heren 1 V1 Oefenwedstrijd tegen Alecto H1
19:00 - 20:30 Jongens C2 V4 - AB Merlyn Dergent
19:00 - 20:30 Meisjes A2 V3 - AB MA2 > Erlyn
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V5 3 teams > Movella (MA3, MA4, MA5)
19:00 - 20:30 Meisjes A4 V5 3 teams > Movella (MA3, MA4, MA5)
19:00 - 20:30 Meisjes A5 V5 3 teams > Movella (MA3, MA4, MA5)
19:00 - 20:30 Meisjes C6 V2 - CD MC6 > op verzoek Bert
19:30 - 20:30 Meisjes B7 V4 - CD Let op tijd gewijzigd! 2e zelfverzorgende training
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB Dames 2 > Loek
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 4 V2 - AB Edward Knijnendijk
20:30 - 21:30 Jongens A3 V2 - CD 2e zelfverzorgende training
20:30 - 21:30 Meisjes A6 V5 - AB 2e zelfverzorgende training
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 14:15 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
15:00 - 16:00 Meisjes 8E1 V3 olv Jan Willem Verschuur
15:00 - 16:00 Meisjes 8E2 V3 olv Jan Willem Verschuur
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 V3 olv Robert Noall
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 V3 olv Robert Noall
16:15 - 19:15 Jongste Jeugd Trainingsgroep Vmini Trainingsteams
16:15 - 17:15 Jongste Jeugd Trainingsgroep V5 Reservering voor Jongste Jeugd
16:15 - 17:15 Bambies - CK-MF2 V2 - A
16:15 - 17:15 Janes - CK-MF1 V2 - A
16:15 - 17:15 Jongens F1 V1 - A
16:15 - 17:15 Jongens F2 V1 - A
16:15 - 17:15 Kabouters V2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes 8E3 V4 carrousseltraining
16:15 - 17:15 Meisjes 8E4 V4 carrousseltraining
16:15 - 17:15 Meisjes 8E5 V4 carrousseltraining
16:15 - 17:15 Meisjes 8E6 V4 carrousseltraining
16:15 - 17:15 Meisjes F1 V1 - B
16:15 - 17:15 Meisjes F2 V1 - B
16:15 - 17:15 Meisjes F3 V1 - C
16:15 - 17:15 Meisjes F4 V1 - C
16:15 - 17:15 Meisjes F5 V1 - D
16:15 - 17:15 Minions - CK-MIX1 V2 - B
16:15 - 17:15 Tarzans CK-JF1 V2 - B
16:15 - 17:15 Tinkerbells CK-MF3 V2 - A
16:15 - 17:15 Trainingsteam Jongste Jeugd V1 - D
17:15 - 18:15 Jongens 6E1 V2 - A
17:15 - 18:15 Jongens 6E2 V2 - B
17:15 - 18:45 Jongens D2 V3 - CD JD2 > Senna & Calleigh
17:15 - 18:15 Meisjes 6E1 V1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes 6E2 V1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes 6E3 V1 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes 6E4 V1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 6E5 V1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 6E6 V1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D1 V3 - AB Robert Noall & Estelle Vogel
17:15 - 18:15 Trainingsteam Junioren V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 V4 - A JD1 > Sanne
17:30 - 19:00 Jongens D3 V4 - BCD Movella JD3, JD4
17:30 - 19:00 Jongens D4 V4 - BCD Movella JD3, JD4
17:30 - 19:00 Meisjes C7 V5 3 teams > Movella (MC7, MD6, MD7)
17:30 - 19:00 Meisjes D6 V5 3 teams > Movella (MC7, MD6, MD7)
17:30 - 19:00 Meisjes D7 V5 3 teams > Movella (MC7, MD6, MD7)
18:15 - 19:45 Jongens C1 V2 - CD
18:30 - 20:00 G-Hockey Team V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 V1 JA1, JB1
18:30 - 20:00 Jongens B1 V1 JA1, JB1
18:45 - 20:15 Meisjes A1 V3 MA1 , MB1, MC1
18:45 - 20:15 Meisjes B1 V3 MA1 , MB1, MC1
18:45 - 20:15 Meisjes C1 V3 MA1 , MB1, MC1
19:00 - 20:30 Jongens B4 V4
19:00 - 20:30 Jongens C4 V4
19:00 - 20:30 Meisjes A6 V5 3 teams > Movella (MA6, MA7, MA8)
19:00 - 20:30 Meisjes A7 V5 3 teams > Movella (MA6, MA7, MA8)
19:00 - 20:30 Meisjes A8 V5 3 teams > Movella (MA6, MA7, MA8)
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 V1 - CD
20:00 - 22:00 Meisjes B2 V2 Inhaal competitie tegen KZ MB1
20:00 - 21:30 Zoetermeer D30A V1 - AB Peter Lavin
20:15 - 21:45 Heren 3 V3 - AB Roderick Vinck
20:15 - 21:45 Heren 5 V3 - CD Dick Verweij
20:30 - 21:30 Dames Jong 2 V4 - CD 2e zelfverzorgende training
20:30 - 21:30 Dames Jong 5 V5 - AB LET OP TIJD- & VELD WIJZIGING IVM INHAALCOMPETITIE 2e zelfverzorgende training
20:30 - 21:45 Heren Jong 1 V4 - AB 2e zelfverzorgende training
20:30 - 21:30 Jongens B3 V5 - CD LET OP TIJD- & VELD WIJZIGING IVM INHAALCOMPETITIE / 2e zelfverzorgende training
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
17:30 - 19:00 Jongens A3 V5 3 teams > Movella (JA3, JB2, JB3)
17:30 - 19:00 Jongens B2 V5 3 teams > Movella (JA3, JB2, JB3)
17:30 - 19:00 Jongens B3 V5 3 teams > Movella (JA3, JB2, JB3)
17:30 - 18:30 Meisjes B3 V1 - AB LET OP TIJD & VELD GEWIJZIGD IVM INHAALCOMPETITIE JC4, 2e zelfverzorgende training
17:30 - 18:30 Meisjes B4 V1 - CD LET OP TIJD & VELD GEWIJZIGD IVM INHAALCOMPETITIE JC4, 2e zelfverzorgende training
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V3 - AB MD2 >
17:45 - 20:00 Jongens C4 V4 INHAALCOMPETIE TEGEN KZ JC7
17:45 - 18:45 Meisjes C3 V3 - CD 2e zelfverzorgde training.
18:00 - 19:00 Jongens B4 V2 - CD 2e zelfverzorgende training
18:00 - 19:00 Meisjes C6 V2 - AB 2e zelfverzorgende training
18:45 - 21:15 Heren 1 V1
19:00 - 20:30 Dames Jong 4 V2 - AB Edward Konijnendijk
19:00 - 20:30 Jongens A2 V2 - CD JA2 > Denise Scholten
19:00 - 20:30 Meisjes B1 V3 - CD MB1 > Marcel v Breda
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V3 - AB MB2 > Loek
19:00 - 20:30 Meisjes B6 V5 3 teams > Movella (MB6, MB7, MB8)
19:00 - 20:30 Meisjes B7 V5 3 teams > Movella (MB6, MB7, MB8)
19:00 - 20:30 Meisjes B8 V5 3 teams > Movella (MB6, MB7, MB8)
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Vmini 2e zelfverzorgende training
20:00 - 22:00 Dames 1 V4
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB Dames 2 > Loek
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - CD Heren 2 > Joep
20:30 - 22:00 Veteranen XXL V2 - AB Edward Konijnendijk
20:30 - 22:00 Zoetermeer H35A V2 - CD
20:30 - 22:00 Zoetermeer H45A V5 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep Vmini Keeperstraining
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 V2 - D carrousseltraining
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 V2 - D carrousseltraining
16:30 - 17:30 Jongens F1 V5 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 V2 - A carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V2 - A carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 V2 - B carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 V2 - B carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 V2 - C carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 6E6 V2 - C carrousseltraining
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 V4 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 8E5 V4 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 8E6 V4 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V5 - A 2e zelfverzorgende training
16:45 - 17:45 Jongens 8E1 Alice Janssen
Max Scholtes
V1 - D
17:00 - 18:30 Jongens C2 V3 - AB JC2 > Maurits & Merlijn Dergent
17:00 - 18:30 Meisjes C1 V3 - CD MC1 > Jan Willem
17:00 - 18:30 Talententraining jr. V1 - ABC Talenten training junioren o.b.v.Robert Noall
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V2 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Madelief van der Zwan
Roos van der Zwan
V2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 V2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes D5 V5 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D6 V5 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes 8E1 Marit van der Kroft
Valerie Muntendam
V1 - D
18:30 - 20:00 Dames Jong 5 V4 - AB Movella
18:30 - 20:00 Heren Jong 1 V4 - CD Movella
18:30 - 20:00 Jongens B1 V3 - CD JB1 > Matthijs
18:30 - 20:00 Jongens C1 V3 - AB JC1 > Maurits & Merlijn Dergent
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Emmi Hamers V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C7 V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D3 V5 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D4 V5 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 V1 - CD JA1 > Rens & Thijmen
19:00 - 20:30 Meisjes A1 V1 - AB MA1 > Robert
19:30 - 20:30 Meisjes B6 V2 - CD 2e zelfverzorgende training
19:30 - 20:30 Meisjes C5 V5 - CD 2e zelfverzorgende training
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 V4 - AB Movella
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 V2 - AB 2e zelfverzorgende training
20:00 - 21:30 Dames Jong 6 V4 - CD Movella
20:00 - 21:30 Meisjes A2 V3 - AB Maurits
20:00 - 21:00 Meisjes A7 V3 - CD 2e zelfverzorgende training
20:30 - 21:30 Meisjes A3 V1 - AB 2e zelfverzorgende training
20:30 - 21:30 Meisjes A4 V1 - CD 2e zelfverzorgende training
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 ONFIRE Hockeyschool V4 13, 20, 27 maart / 3 (geannuleerd i.v.m. vorst), 10 april / 15, 22, 29 mei / 12, 19, 26 (inhaal van 3 april) juni
09:30 - 11:00 CLINIC Trainingsgroep V5 15, 22 en 29 mei voor de D-tjes
10:30 - 12:00 Trimhockey V2 Zondag trimmers > Dick Verweij
12:00 - 15:00 Kenningsmakingscursus MHCZ/Gemeente Zoetermeer Trainingsgroep V2 Op 8, 15 en 22 mei