Heren 1 2018-2019.jpg Mini's vd week.jpg Goalie.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Afbeelding MHCZ App.pdf Ballen.jpg Dames 1 2018-2019 Teamfoto.jpg Banner 800 x 200.png Rabofandag.jpg Shake hands D1.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Prettige wedstrijd.jpg
 
 
Dit schema loopt van 20-5-2019 t/m 26-5-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 21:30 GoalieWorks V1
16:45 - 18:30 Meisjes D2 V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D9 V3 - AB 2e zelf verzorgde training
17:30 - 19:00 Jongens C1 Jacqui Kentgens V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Trainer Movella V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Trainer Movella V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Jan Willem Verschuur V5 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 V4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens B3 V3 - AB 2e zelfverzorgde training
18:00 - 19:00 Meisjes E13 Vmini 2e zelfverzorgde training
18:30 - 20:00 Meisjes A1 V4 - AB Olv Mark Langemeijer
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Olivier Juffermans V5 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jesse Tanis
Stijn Van der Eijk
V5 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Ruben Kuijlaars
Esther van Sas
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 David van Beek V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Thijmen Logtenberg V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Trainer Movella V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B6 Trainer Movella V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Axel Vertegaal V4 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey
V2
20:30 - 22:00 Trimhockey V5 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Jongens C2 Iestyn Kras V4 - AB olv Iestyn Kras/Stan van Tol
17:15 - 18:45 Jongens D1 Rens Kamminga V1 - AB olv Rens Kamminga/Luke van Os
17:15 - 18:45 Jongens D2 Flip Ensink V1 - CD olv Flip Ensink/Jay Geertsma
17:30 - 19:00 Meisjes A2 V5 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V5 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Anne Heling V2 Carousel Training - MD4 Anne Heling - MD5 Luca vd Linde / Ties vd Linden (in afwachting) - MD6 VACATURE
17:30 - 19:00 Meisjes D5 V2 Carousel Training - MD4 Anne Heling - MD5 Luca vd Linde / Ties vd Linden (in afwachting) - MD6 VACATURE
17:30 - 19:00 Meisjes D6 V2 Carousel Training - MD4 Anne Heling - MD5 Luca vd Linde / Ties vd Linden (in afwachting) - MD6 VACATURE
17:30 - 19:00 Meisjes D7 Joris Badloe V3 Carousel Training - MD7 Joris Badloe / Nina Kawczynska - MD8 Michelle Fransen / Sophie van der Helm - MD9 Emmi Hamers / Frederique de Vries
17:30 - 19:00 Meisjes D8 Michelle Fransen V3 Carousel Training - MD7 Joris Badloe / Nina Kawczynska - MD8 Michelle Fransen / Sophie van der Helm - MD9 Emmi Hamers / Frederique de Vries
17:30 - 19:00 Meisjes D9 Emmi Hamers V3 Carousel Training - MD7 Joris Badloe / Nina Kawczynska - MD8 Michelle Fransen / Sophie van der Helm - MD9 Emmi Hamers / Frederique de Vries
18:45 - 20:15 Jongens A1 Jesse Tanis
Stijn Van der Eijk
V1 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B1 Esther van Sas
Ruben Kuijlaars
V4 - AB
18:45 - 20:15 Jongens C1 Jacqui Kentgens
Joep Stoop
V4 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Olivier Juffermans V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 3 Edward Konijnendijk V5 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Patrick Smit V5 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Trainer Movella V2 Carousel Training
19:00 - 20:30 Meisjes C5 Trainer Movella V2 Carousel Training
19:00 - 20:30 Meisjes C6 Trainer Movella V2 Carousel Training
19:00 - 20:30 Meisjes C7 Trainer Movella V3 Carousel Training
19:00 - 20:30 Meisjes C8 Trainer Movella V3 Carousel Training
19:00 - 20:30 Meisjes C9 Trainer Movella V3 Carousel Training
20:15 - 22:15 Dames 1 Jan Willem Verschuur V4
20:15 - 22:30 Heren 1 Joost van Nes V1
20:30 - 22:00 Dames 2 Patrick Smit V5 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V2 - CD Olv Axel Wiertz (2e eigen verzorgde training)
20:30 - 22:00 Heren 3 Marcel van Breda V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 Florentine van der Vaart V3 - CD
20:30 - 21:30 Jongens A2 V2 - AB 2e zelfverzorgde training
20:30 - 22:00 Veteranen XXL Edward Konijnendijk V5 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:15 - 15:30 Jongens E1 V1
15:30 - 16:30 Meisjes E1 V1 ME1&ME2
15:30 - 16:30 Meisjes E2 V1 ME1&ME2
16:30 - 17:30 Jongste Jeugd & Kabouters Trainingsgroep V5 Reservering
16:30 - 17:30 Bambies - CK-MF2 V3 - C
16:30 - 17:30 Janes - CK-MF1 V3 - B
16:30 - 17:30 Jongens F1 V3 - D
16:30 - 17:30 Jongens F2 V3 - D
16:30 - 17:30 Kabouters V2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D1 V4 - ABC Thematraining MD1&MD2
16:30 - 17:45 Meisjes D2 V4 - ABC Thematraining MD1&MD2
16:30 - 17:30 Meisjes E16 V1 - A
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes F3 V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F4 V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F5 V1 - B resevering
16:30 - 17:30 Meisjes F6 V1 - B resevering
16:30 - 17:30 Meisjes F7 V1 - A
16:30 - 17:30 Nala's - CK-MF3 V3 - C
16:30 - 17:30 Rakkers CK-JF2 V3 - A
16:30 - 17:30 Tarzans CK-JF1 V3 - A
16:30 - 17:30 Trainingsteam Jongste Jeugd Anne Heling V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D3 Jaimy Tiemens V5 Carousel Training
17:30 - 19:00 Jongens D4 V5 Carousel Training
17:30 - 18:30 Jongens E2 V2 - A
17:30 - 18:30 Jongens E5 V3 - A
17:30 - 18:30 Jongens E6 V3 - B
17:30 - 18:30 Jongens E7 V3 - C
17:30 - 19:00 Meisjes D10 Valeria van Bennekom V5 Carousel Training
17:30 - 18:30 Meisjes E10 V1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes E11 V1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes E12 V1 - C
17:30 - 18:30 Meisjes E13 V1 - D
17:30 - 18:30 Meisjes E14 V3 - D
17:30 - 18:30 Meisjes E15 Vmini
17:30 - 18:30 Meisjes E3 V2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes E4 V2 - C
17:30 - 18:30 Meisjes E5 V2 - D
17:30 - 18:30 Trainingsteam Junioren Anne Heling V4 - D
17:45 - 19:00 Meisjes C1 V4 - ABC Thematraining MC1&MC2
17:45 - 19:00 Meisjes C2 V4 - ABC Thematraining MC1&MC2
18:30 - 20:00 G-Hockey Team V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 V3
18:30 - 20:00 Meisjes A6 V3
18:30 - 19:30 Meisjes B6 V2 LET OP; TIJD GEWIJZIGD i.v.m. inhaal competitiewedstrijd MA5
18:30 - 19:30 Meisjes B8 V2 LET OP; TIJD GEWIJZIGD i.v.m. inhaal competitiewedstrijd MA5
18:30 - 19:30 Meisjes B9 V2 LET OP; TIJD GEWIJZIGD i.v.m. inhaal competitiewedstrijd MA5
18:30 - 20:00 Meisjes D3 V1 - CD
19:00 - 21:00 Keepers training Trainingsgroep Vmini Trainer: Ronald Mertens
19:00 - 20:30 Jongens C3 Trainer Movella V5 Carousel Training
19:00 - 20:30 Jongens C4 Merlijn Dergent V5 Carousel Training
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Thijmen Logtenberg V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V4 - CD Movella trainer
19:00 - 20:30 Meisjes C10 Anne Heling V5 Carousel Training
19:30 - 21:30 Meisjes A5 V2 Inhaal competitie wedstrijd op woensdag 22 mei'19!
20:00 - 21:30 Dames 4 Trainer Movella V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames Vet A Marcel Kras V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 Axel Vertegaal V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Trainer Movella V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 5 Dick Verweij V4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 6 Peter Lavin V4 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B3 Trainer Movella V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 V5 - AB olv Jacqui Kentgens/Joep Stoop
17:30 - 19:00 Meisjes A2 V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B10 Trainer Movella V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B11 Trainer Movella V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B7 Trainer Movella V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V5 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 V1 - AB 2e zelf verzorgde training
17:30 - 18:30 Meisjes E10 Vmini tweede zelf verzorgde training.
18:30 - 20:00 Jongens B1 V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 V1 - AB Olv Mark Langemeijer & Eveline Verhaar
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Jan Willem Verschuur V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 2 Patrick Smit V4 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 2 Edward Konijnendijk V5 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A2 Trainer Movella V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A3 Trainer Movella V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 David van Beek V5 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B8 Trainer Movella V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B9 Trainer Movella V2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 V1
20:30 - 22:00 Dames 3 Florentine van der Vaart V5 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Edward Konijnendijk V5 - CD
20:30 - 22:00 Dames Vet B Peter Lavin V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren Vet A V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Vet LA Marcel Kras V3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Meisjes E2 V1 - D Veldwijziging i.v.m. reiniging velden
16:30 - 17:30 Jongens E1 Chailyn van Leeuwen
Luke van Os
V4 - D Veldwijziging i.v.m. reiniging velden
16:30 - 17:30 Jongens E5 V5 - B 2e zelfverzorgde training
16:30 - 17:30 Jongens E6 V5 - A 2e zelfverzorgde training
16:30 - 17:30 Jongens E7 V1 - C Veldwijziging i.v.m. reiniging velden, 2e zelfverzorgde training
16:30 - 17:30 Meisjes D4 V5 - CD 2e zelfverzorgde training
16:30 - 17:30 Meisjes D6 V1 - AB 2e zelfverzorgde training
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Chantal Marilène van Casteren
Naomi Hamers
V4 - C Veldwijziging i.v.m. reiniging velden
17:30 - 18:30 Inloop keeperstraining JJ Trainingsgroep Vmini Trainers: Myrthe van Galen en Joris de Bruin
17:30 - 18:30 Jongste Jeugd & Kabouters Trainingsgroep V3 - CD Marjolein de Waal vrijwillige training voor ME3, ME4, ME5 en JE2
17:30 - 19:00 Jongens C2 V4 - AB olv Iestyn Kras/Stan van Tol
17:30 - 19:00 Jongens D1 V4 - CD olv Rens Kamminga/Luke van Os
17:30 - 19:00 Jongens D2 V5 - AB olv Flip Ensink/Jay Geertsma
17:30 - 18:30 Jongens D4 V5 - CD 2e zelfverzorgde training
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Olivier Juffermans V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C8 V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Franka Hettfleisch Von Ehrenhelm V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Naomi Hamers V3 - AB Naomi Hamers / Chantal van Casteren (LET OP NOG ERGENS EEN MD3 TRAINING VERWIJDEREN)
17:30 - 18:30 Meisjes D5 V2 - CD 2e zelfverzorgde training
18:30 - 19:30 Jongens C4 V3 - CD 2e zelfverzorgde training
18:30 - 19:30 Meisjes C10 V2 - AB 2e zelfverzorgde training
18:30 - 19:30 Meisjes C6 V2 - CD 2e zelfverzorgde training
18:30 - 19:30 Meisjes D7 V5 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jesse Tanis
Stijn Van der Eijk
V1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens C3 V4 - AB 2e zelfverzorgde training
19:00 - 20:00 Meisjes A3 V4 - CD 2e zelfverzorgde training
19:00 - 20:00 Meisjes A5 V5 - AB 2e zelfverzorgde training
19:00 - 20:00 Meisjes C5 V3 - AB 2e zelfverzorgde training
19:00 - 20:00 Meisjes E5 Vmini 2e zelfverzorgde training
19:30 - 20:30 Dames Jong 2 V2 - AB 2e zelfverzorgde training
19:30 - 20:30 Meisjes B10 V2 - CD 2e zelfverzorgde training
19:30 - 21:00 Meisjes B4 V3 - CD 2e zelfverzorgde training
19:30 - 20:30 Meisjes B5 V5 - CD
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 V4 - AB 2e zelfverzorgde training
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:45 - 12:15 Trimhockey V2
12:30 - 15:30 Kenningsmakingscursus MHCZ/Gemeente Zoetermeer Trainingsgroep V2