Veld 2 sneeuw header.jpg Kerstclinic2020head.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Jeugdfonds header.png Actiefoto H1 2020.jpg Heren 1 2020 complet.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Goalie.jpg Rabofandag.jpg Ballen.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Dames 1 2020 s.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg
 
 
Dit schema loopt van 19-4-2021 t/m 25-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
17:00 - 21:30 GoalieWorks V3
17:00 - 18:30 Jongens D2 V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E6 V2 - CD Zelf verzorgde 2e training
17:00 - 18:30 Meisjes C1 V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 V4 - CD Emmi Hamers
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 V2 - AB Zelf verzorgde 2e training
18:00 - 19:30 Meisjes A3 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
18:00 - 19:30 Meisjes A4 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
18:00 - 19:30 Meisjes A5 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
18:15 - 19:45 Meisjes C2 V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 V4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 V1 - CD
19:45 - 21:15 Jongens A1 V1 - AB
20:00 - 21:00 BOOTCAMP TIM senioren Trainingsgroep Vmini
20:00 - 21:00 Heren Jong 1 V1 - CD Zelf verzorgde 2e training
20:00 - 21:30 Trimhockey V2
20:00 - 21:30 Trimhockey V4
20:00 - 21:30 Trimhockey V5
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
17:00 - 18:30 Jongens D4 V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B1 V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D3 V4 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes C9 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D4 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D5 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D6 V4 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D7 V4 MOVELLA BLOK / Carousel
18:00 - 20:00 Dames 3 Joep Stoop V3 - AB 4-tallen training
18:00 - 19:45 Heren 1 Rutger den Hartog V1
18:15 - 19:45 Meisjes B2 V3 - CD Loek
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 Edward Konijnendijk V2
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V4 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V4 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V4 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes C4 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes C5 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes C6 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
19:45 - 21:30 Dames 1 Mark Langemeyer V1
19:45 - 21:15 Dames 2 Loek Kain V3 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 Joep Stoop V3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 4 Edward Konijnendijk V2 4-tallen training
20:30 - 21:30 Jongens A2 V4 - AB
20:30 - 21:30 Jongens B3 V5 - CD Zelf verzorgde 2e training
20:30 - 21:30 Meisjes A3 V5 - AB Zelf verzorgde 2e training
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 14:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 14:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 14:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 14:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 14:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
15:00 - 16:00 Meisjes 8E1 V3 - AB M8E1
15:00 - 16:00 Meisjes 8E2 V3 - CD optie M8E2
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 V3 - AB optie J8E1
16:15 - 17:15 Bambies - CK-MF2 V5 - AB
16:15 - 17:15 Janes - CK-MF1 V5 - AB
16:15 - 17:15 Jongens 6E1 V4 - B
16:15 - 17:15 Jongens 6E2 V4 - A
16:15 - 17:15 Jongens 6E3 V4 - C
16:15 - 17:15 Jongens F1 V1 - C
16:15 - 17:15 Kabouters V3 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes 8E4 V5 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes 8E5 V1 - D
16:15 - 17:15 Meisjes 8E6 V5 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes F1 V1 - B
16:15 - 17:15 Meisjes F2 V1 - D
16:15 - 17:15 Meisjes F3 V1 - A
16:15 - 17:15 Meisjes F4 V1 - A
16:15 - 17:15 Meisjes F5 V1 - B
16:15 - 17:15 Meisjes F6 V1 - C
16:15 - 17:15 Tarzans CK-JF1 V5 - CD
16:15 - 17:15 Tinkerbells CK-MF3 V5 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes 8E3 Vmini
17:30 - 19:00 Jongens B2 V4 MOVELLA BLOK carousel
17:30 - 19:00 Jongens B3 V4 MOVELLA BLOK carousel
17:30 - 19:00 Jongens C2 V3
17:30 - 19:00 Jongens C3 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Jongens C4 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Jongens C5 V5 MOVELLA BLOK / Carousel
17:30 - 19:00 Jongens D1 V3
17:30 - 19:00 Jongens D2 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 V2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 V2 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 V2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E4 V2 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E5 V2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E6 V2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E7 V2 - C
17:30 - 19:00 Meisjes C2 V1
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V4 MOVELLA BLOK carousel
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V1
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V1
18:30 - 20:00 G-Hockey Team V2 - AB optie
19:00 - 21:15 Keepers training Trainingsgroep Vmini
19:00 - 20:15 Dames Jong 3 V4 - AB MOVELLA BLOK
19:00 - 20:15 Dames Jong 4 V4 - CD MOVELLA BLOK
19:00 - 20:00 Jongens A1 V3
19:00 - 20:00 Jongens B1 V3
19:00 - 20:00 Jongens C1 V3
19:00 - 20:00 Meisjes A1 V1
19:00 - 20:00 Meisjes B1 V1
19:00 - 20:30 Meisjes B9 V5 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:00 Meisjes C1 V1
19:00 - 20:30 Meisjes C7 V5 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:30 Meisjes C8 V5 MOVELLA BLOK Carousel
19:15 - 20:45 Meisjes A2 V2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 3 Roderick Vinck V3 4-tallen training
20:00 - 21:30 Heren 5 Dirk Verweij V1 4-tallen training
20:00 - 21:30 Zoetermeer D30A V2 - AB 4-tallen training
20:15 - 21:30 Dames Jong 2 V4 - CD MOVELLA BLOK
20:15 - 21:30 Heren Jong 2 V4 - AB MOVELLA BLOK
20:30 - 21:30 Meisjes A4 V5 - AB Tweede zelf verzorgde training
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
17:15 - 18:45 Meisjes B6 V5 MOVELLA BLOK Carousel
17:15 - 18:45 Meisjes B7 V5 MOVELLA BLOK Carousel
17:15 - 18:45 Meisjes B8 V5 MOVELLA BLOK Carousel
17:30 - 19:00 Jongens D1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens D3 V2 - CD Tweede zelf verzorgde training
17:30 - 18:30 Meisjes C4 V2 - AB Zelf verzorgde 2e training
17:45 - 18:45 Extern Verhuur Trainingsgroep Vmini De Leyens
17:45 - 19:15 Jongens A2 V4 - AB Denise Scholte
17:45 - 19:15 Meisjes C1 V4 - CD Marcel van Breda
18:00 - 19:00 Meisjes D7 V1 - AB Zelf verzorgde 2e training
18:15 - 19:45 Jongens A1 V3 - AB Casper Creeft & Britt
18:15 - 19:45 Meisjes B2 V3 - CD Loek
18:30 - 20:00 Dames 4 Edward Konijnendijk V2 - AB
18:30 - 20:00 Heren Jong 1 Marcel Kras V2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A6 V5 MOVELLA BLOK Carousel
18:45 - 20:15 Meisjes A7 V5 MOVELLA BLOK Carousel
18:45 - 20:15 Meisjes A8 V5 MOVELLA BLOK Carousel
19:00 - 20:00 Extern Verhuur Trainingsgroep Midden terrein/Pana veld Crossfit De Leyens
19:00 - 21:00 Heren 1 Rutger den Hartog V1
19:00 - 20:00 Jongens D4 Vmini Zelf verzorgde 2e training
19:15 - 21:15 Dames 1 Mark Langemeyer V4
19:45 - 21:15 Dames 2 Loek Kain V3 - CD
19:45 - 21:15 Heren 2 Joep Stoop V3 - AB
20:00 - 21:30 Veteranen XXL V2 - AB Edward Konijnendijk
20:00 - 21:30 Zoetermeer H35A V2 - CD Peter vd Hoek
20:15 - 21:30 Zoetermeer D30B V5 - CD Peter Lavin
20:15 - 21:30 Zoetermeer H45A V5 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V1
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V2
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V3
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V4
08:00 - 16:00 Voortgezet Onderwijs Trainingsgroep V5
16:30 - 17:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep V2 - AB Gast trainingen
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 V5 - C Zelf verzorgde 2e training
16:30 - 17:30 Jongens C5 V4 - AB Zelf verzorgde 2e training
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 V5 - A Zelf verzorgde 2e training
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V5 - B Zelf verzorgde 2e training
16:30 - 17:30 Meisjes C6 V4 - CD Zelf verzorgde 2e training
16:30 - 17:30 Meisjes D5 V2 - CD Zelf verzorgde 2e training
16:30 - 17:30 Meisjes D6 V3 - AB Zelf verzorgde 2e training
17:00 - 19:00 Keeperstraining JJ Trainingsgroep Vmini Inloop
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Floris Dergent
Roxan Faust
V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Emma Schuite
Marit van der Kroft
V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep V5 2e trainingen E-teams
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 V2 - CD MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
17:30 - 19:00 Meisjes D1 V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 V2 - AB MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
18:00 - 19:30 Meisjes A2 V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 V3 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C3 V5 - AB Zelf verzorgde 2e training
18:30 - 19:30 Meisjes C7 V5 - CD Zelf verzorgde 2e training
18:30 - 19:30 Meisjes D4 V3 - CD Zelf verzorgde 2e training
19:00 - 20:30 Jongens B2 V2 - AB MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V2 - CD MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
19:00 - 20:00 Meisjes B4 V4 - AB Zelf verzorgde 2e training
19:00 - 20:00 Meisjes B6 V4 - CD Zelf verzorgde 2e training
19:30 - 20:30 Dames Jong 3 V5 - AB Zelf verzorgde 2e training
19:30 - 20:30 Jongens C4 V3 - CD Zelf verzorgde 2e training
19:30 - 21:00 Meisjes A1 V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B5 V5 - CD optie 2de training MB5
19:30 - 20:30 Meisjes C9 V1 - CD Zelf verzorgde 2e training
20:00 - 21:00 Dames Jong 1 V3 - AB tweede eigen verzorgde training
20:00 - 21:00 Dames Jong 4 V4 - CD Zelf verzorgde 2e training
20:00 - 21:00 Meisjes A6 V4 - AB Zelf verzorgde 2e training
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 ONFIRE Hockeyschool V4 7-14-21-28 maart 11-18-25 april 16-30 mei 6 juni
09:15 - 10:15 MHCZ Techniek Academie V1 11-18-25 april & 16 mei
09:30 - 10:30 Extern Verhuur Trainingsgroep Midden terrein/Pana veld Crossfit De Leyens
09:30 - 11:00 Dames Jong 2 V3 Oefenwedstrijd
09:30 - 11:00 Meisjes A4 V3 Oefenwedstrijd
10:00 - 11:00 Meisjes F4 Vmini Op 11 & 18 april op verzoek van Robert Langeveld
10:30 - 12:15 Dames 1 V1 Oefenwedstrijd
10:30 - 12:15 Meisjes A1 V1 Oefenwedstrijd
10:30 - 12:00 Trimhockey V2 Zondag trimmers olv Dick Verweij
10:45 - 12:30 Heren Jong 2 V4 Oefenwedstrijd
10:45 - 12:30 Jongens A1 V4 Oefenwedstrijd
11:15 - 12:45 Dames 2 V3 Oefenwedstrijd
11:15 - 12:45 Dames Jong 1 V3 Oefenwedstrijd
12:30 - 14:30 Heren 1 V1 Oefenwedstrijd
12:30 - 14:30 Heren 2 V1 Oefenwedstrijd
12:45 - 14:30 Dames Jong 3 V2 Oefenwedstrijd
12:45 - 14:30 Meisjes A7 V2 Oefenwedstrijd
13:00 - 14:30 Dames 3 V3 - AB Sevens D3-H4/5
13:00 - 14:30 Dames 4 V3 - CD Sevens
13:00 - 14:30 Dames Jong 4 V3 - CD Sevens
13:00 - 14:30 Heren 4 V3 - AB Sevens D3-H4/5
13:00 - 14:30 Heren 5 V3 - AB Sevens D3-H4/5