Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Banner 800 x 200.png Banner website.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Ballen.jpg Rabofandag.jpg FI_20191013_0021-2.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Goalie.jpg
 
 
Dit schema loopt van 10-8-2020 t/m 16-8-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 19:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V1
00:00 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V2
00:00 - 19:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V3
00:00 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V4
00:00 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V5
19:00 - 20:30 Jongens A1 Casper Kreeft V3 (Marcel openen/sluiten)
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Robert Noall V1 (Marcel openen/sluiten)
20:30 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V1
20:30 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V1
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V2
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V3
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V4
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V5
18:00 - 19:00 Dames 1 V1
18:00 - 19:00 Heren 1 V3
18:30 - 20:00 Meisjes B3 V2 - AB verzoek Eric Noordam
19:00 - 20:30 Dames 3 V3 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 V1
20:30 - 22:00 Heren 1 V4
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V1
00:00 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V2
00:00 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V3
00:00 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V4
00:00 - 00:00 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V5
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Robert Noall V1 (Marcel openen/sluiten)
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V1
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V2
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V3
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V4
00:00 - 17:30 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V5
18:00 - 19:00 Heren 1 V1
18:30 - 20:00 Jongens A1 V3 - AB Verzoek Casper Kreeft
18:30 - 20:00 Meisjes B3 V2 - AB verzoek Eric Noordam
19:00 - 20:30 Meisjes C1 V5 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 V4
20:00 - 21:30 Heren 2 V3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 V3 - CD Optie door Karel Kral
20:00 - 21:30 Heren 5 V5 - AB Verzoek Diana
20:15 - 22:00 Heren 1 V1
20:30 - 22:00 Heren Vet A V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
00:00 - 18:45 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V1
00:00 - 18:45 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V2
00:00 - 18:45 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V3
00:00 - 18:45 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V4
00:00 - 18:45 CLUBHUIS & MHCZ-TERREIN GESLOTEN Trainingsgroep V5
19:00 - 22:00 Heren 1 V3 Introductie en eten op de club
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Robert Noall V1 (Marcel openen/sluiten)
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 15:00 Heren 1 V1 Teamsessie en Lunch