Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Ballen.jpg Jeugdfonds header.png Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Heren 1 2020 complet.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Goalie.jpg Kerstclinic2020head.jpg Banner 800 x 200.png Dames 1 2020 s.jpg Actiefoto H1 2020.jpg Rabofandag.jpg
 
 
Dit schema loopt van 18-1-2021 t/m 24-1-2021
Junioren A
MA1
19:30 - 21:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MA2
18:00 - 19:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MA6
20:00 - 21:00
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
Junioren B
MB1
18:00 - 19:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MB3
19:00 - 20:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
MB4
19:00 - 20:00
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
MB5
19:30 - 20:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
optie 2de training MB5
MB6
19:00 - 20:00
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
Junioren C
MC3
17:30 - 19:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
MC6
16:30 - 17:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
MC7
18:30 - 19:30
V5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
MC9
19:00 - 20:00
Vmini
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
Junioren D
MD1
17:30 - 19:00
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MD2
17:30 - 19:00
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MD3
17:30 - 19:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
MD4
19:00 - 20:00
V3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
MD5
16:30 - 17:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
MD6
16:30 - 17:30
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
Jongste jeugd E8
M8E1
17:30 - 18:30
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
V1 - CD
Trainer(s)
Emma Schuite
Marit van der Kroft
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
16:30 - 17:30
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
M6E2
16:30 - 17:30
V5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
Junioren B
JB1
18:30 - 20:00
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JB2
19:00 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MOVELLA BLOK 2e training ambitie team
Junioren C
JC1
17:00 - 18:30
V3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JC3
18:30 - 19:30
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
JC4
20:00 - 21:00
V3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
JC5
16:30 - 17:30
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
Jongste jeugd E8
J8E1
17:00 - 18:00
V1 - AB
Trainer(s)
Floris Dergent
Roxan Faust
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
16:30 - 17:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Zelf verzorgde 2e training
Overig
Jongste Jeugd
17:30 - 18:30
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
2e trainingen E-teams
Keepers training
17:30 - 18:30
Vmini
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Jongste jeugd