Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg D1 actiefoto 2021 header website.jpg Heren 1 team header website.jpg Dames 1 maart 2022.jpg H1 actiefoto 2021 header website.jpg Herfstbladeren header website.jpg Ballen.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg Luchtfoto header website.jpg
 
 

Organisatie

Bestuur
Bella Overgoor
Voorzitter
 
Robert van Haarlem
Penningmeester
 
Annelies van der Vis
Secretaris
 
Marjolijn Waal
Jongste Jeugd
 
Marcel van der Kroft
Junioren
 
Florentine van der Vaart
Senioren (breedte hockey), veteranen en trimmers
 
Luc Lispet
HR en hockeypartners
 
Verenigingsmanager
Annelies van der Vis
Verenigingsmanager
 
Jongste Jeugd
Marjolijn Waal
Lijncoördinator
 
Marjolijn Waal
Voorzitter
Susanne van Eersel
Veldcoördinator Kabouters
 
Sandra Ebus
Lijncoördinator
 
Marion van Oostveen
Trainingscoördinator
 
Junioren
Marcel van der Kroft
Voorzitter
 
Nadine Biesma
Lijncoördinator MA + MB
 
Erlyn Hermans
Lijncoördinator MC + MD
 
Erwin van der Linde
Coördinator keepers
 
Technische Commissie Jeugd
Marcel van der Kroft
Voorzitter
 
Ingrid Dergent
Coördinator
 
Jan Willem Verschuur
 
Robert Noall
 
Rens Kamminga
 
G-hockey
Rian van de Sande
Contactpersoon
 
Senioren breedte - Jong - Veteranen - Trimmers
Nadeche Orie
Coördinator dames
 
Beau Krijbolder
Coördinator dames
 
David van Beek
Coördinator heren
 
Luke van Os
Coördinator heren
 
Florentine van der Vaart
Voorzitter
 
Trimhockey
Marcel van Breda
Coördinator
 
Tophockey Senioren
Vincent van Sas
Coördinator H1/H2/JA1
 
Steven Naarding
Coördinator D1/D2/MA1
 
Arbitrage, Sportiviteit & Respect
Michiel de Vries
Arbitrage Algemeen
 
Ghislaine Perquin
Arbitrage zondag
 
Ronald van Hal
Sportiviteit & Respect
 
Eric Lorié
Tuchtcommissaris
 
Ronald van Hal
CS+ Coördinator
 
Edwin van Velzen
Arbitrage zaterdag
 
Birgitte van Galen-van Dijk
Arbitrage zaterdag
 
Edwin van Velzen
CS opleiding & examen
 
Damiën Degreef
Begeleiding junior CS
 
Wedstrijdsecretariaat en -planning
Stefanie van der Velden
Jongste Jeugd
 
Peter Mariman
Junioren
 
Toine Langeveld
Junioren
 
Peter Mariman
Senioren
 
Toine Langeveld
Senioren
 
Annelies van der Vis
Oefenwedstrijden jr./sr.
 
Accommodatie
Léonie van der Linde
Accommodatie cöordinator
 
Gerton Kotterman
Klusteam cöordinator
 
Bar
Justin van Sas
 
Kascontrole
Petra Bongaarts
Wil Keulers
 
Ledenadministratie
Annelies van der Vis
Ledenadministratie
 
Materiaal
Erwin van der Linde
Coördinator
 
Cathy de Heer
 
Sponsoring
Bianca van Veen - Schumacher
Coördinator
 
Ronald Toet
Voorzitter
 
Yvo van Veen
 
Toernooien
Madelon Noordam
Jongste Jeugd Slotdag
 
Vertrouwenspersonen
Ghislaine Perquin
Vertrouwenspersoon
 
Wedstrijdtafel zaterdag
Claudia Blokland
Gastvrouw
Barbara Vernooij
Gastvrouw
Mildred Nepveu
Gastvrouw
Toine Langeveld
Gastheer
Nadine Biesma
Gastvrouw
Jacqueline Raaijmakers
Gastvrouw
Sabine Moret
Gastvrouw
Claudia Blokland
Coördinator
 
Bonny Langstraat
Coördinator
 
Gerdien Kuijlaars
Gastvrouw
Zaalhockey
Annelies van der Vis
Coördinator
 
Stefanie van der Velden
Wedstrijdsecretaris Zaal Jongste Jeugd
 
Peter Mariman
Wedstrijdsecretaris Zaal Junioren
 
Annelies van der Vis
Wedstrijdsecretaris Zaal Senioren/Veteranen