Rabofandag.jpg FI_20170409_0011-2.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Goalie.jpg MHCZ App header.jpg dames 1 2016-17 test.jpg Keeper.jpg Uitlopen H1 header.jpg FI_20160525_0885-2.jpg Heren 1a.jpg Dames 1.2.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Tijmen J. de Baare
Bas van den Berg
Gerben Buitendijk
Maikel Doting
Taco Filippo
Duco Filippo
Ruben Ideler
Olivier Juffermans
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\25037.jpg
Roderick Juffermans
Ruben Kuijlaars
Wouter Lapre
Jaap Lorsheijd
Juriën Minderhout
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\27880.jpg
Chris van Ostaijen
Jasper van de Sande
Rolf Spuyman
Stijn Van der Eijk
Jesper van der Vis
Vincent de Vries
Christian de Wit

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Edward Konijnendijk
Manager Edward Konijnendijk
Manager Harry Spuyman
Trainer / Coach Wouter Tazelaar
Assistent trainer Mark Halfmouw
Assistent trainer / coach Frank van der Laan

Aankomende Speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Klein Zwitserland H1 22 64 21 1 0 106 14 0
2 Leonidas H1 22 47 14 5 3 60 34 0
3 Alecto H1 22 45 13 6 3 61 34 0
4 Zoetermeer H1 22 40 12 4 6 52 46 0
5 HUDITO H1 22 33 10 3 9 52 41 0
6 Etten-Leur H1 22 33 10 3 9 50 52 0
7 Roomburg H1 22 31 9 4 9 40 46 0
8 Berkel-Rodenrijs H1 22 26 8 2 12 35 59 0
9 Pollux H1 22 21 7 0 15 29 64 0
10 Groen-Geel H1 22 20 6 2 14 40 53 0
11 Derby H1 22 13 4 1 17 37 73 0
12 DSHC H1 22 7 2 1 19 35 81 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 aug !Oefenwedstrijd NNTB n.n.b thuis - Veld 1
27 aug !Oefenwedstrijd NNTB n.n.b thuis - Veld 1
3 sep !Oefenwedstrijd NNTB n.n.b thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Berkel-Rodenrijs H1 Leonidas H1 2-4
Etten-Leur H1 DSHC H1 6-1
Zoetermeer H1 Roomburg H1 3-1
Groen-Geel H1 Alecto H1 2-2
HUDITO H1 Klein Zwitserland H1 0-4
Derby H1 Pollux H1 4-1
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Klein Zwitserland H1 Derby H1 6-1
DSHC H1 Zoetermeer H1 1-4
Pollux H1 Groen-Geel H1 2-1
Roomburg H1 HUDITO H1 2-2
Alecto H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-1
Leonidas H1 Etten-Leur H1 2-0
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Groen-Geel H1 Derby H1 5-1
Etten-Leur H1 Alecto H1 1-2
HUDITO H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 1-4
Roomburg H1 Klein Zwitserland H1 0-4
Zoetermeer H1 Leonidas H1 3-3
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Alecto H1 Zoetermeer H1 2-2
Derby H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-5
Pollux H1 Etten-Leur H1 4-1
Klein Zwitserland H1 Groen-Geel H1 4-0
DSHC H1 Roomburg H1 2-3
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Zoetermeer H1 Pollux H1 3-2
Roomburg H1 Leonidas H1 3-1
DSHC H1 Klein Zwitserland H1 2-6
HUDITO H1 Alecto H1 1-1
Etten-Leur H1 Derby H1 2-3
Berkel-Rodenrijs H1 Groen-Geel H1 3-4
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 2-1
Leonidas H1 DSHC H1 2-2
Pollux H1 HUDITO H1 0-4
Derby H1 Zoetermeer H1 1-3
Alecto H1 Roomburg H1 2-0
Klein Zwitserland H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-0
ZONDAG 23 OKTOBER 2016
Etten-Leur H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-1
Roomburg H1 Pollux H1 0-1
HUDITO H1 Derby H1 7-2
Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 3-0
Leonidas H1 Klein Zwitserland H1 1-2
DSHC H1 Alecto H1 1-4
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Klein Zwitserland H1 Etten-Leur H1 5-0
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 1-0
Alecto H1 Leonidas H1 1-1
Pollux H1 DSHC H1 4-3
Groen-Geel H1 HUDITO H1 2-3
Derby H1 Roomburg H1 2-2
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
DSHC H1 Derby H1 3-2
Leonidas H1 Pollux H1 6-1
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-2
HUDITO H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-0
Alecto H1 Klein Zwitserland H1 0-3
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 4-1
DONDERDAG 10 NOVEMBER 2016
Leonidas H1 HUDITO H1 4-4
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Zoetermeer H1 Klein Zwitserland H1 2-6
Derby H1 Leonidas H1 2-3
Etten-Leur H1 HUDITO H1 2-1
Pollux H1 Alecto H1 3-5
Berkel-Rodenrijs H1 Roomburg H1 0-3
Groen-Geel H1 DSHC H1 0-2
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Leonidas H1 Groen-Geel H1 3-1
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Roomburg H1 Etten-Leur H1 2-2
Alecto H1 Derby H1 3-0
HUDITO H1 Zoetermeer H1 0-1
Klein Zwitserland H1 Pollux H1 4-1
ZONDAG 5 MAART 2017
Leonidas H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-0
Pollux H1 Derby H1 1-0
Klein Zwitserland H1 HUDITO H1 5-2
DSHC H1 Etten-Leur H1 0-1
Roomburg H1 Zoetermeer H1 4-2
Alecto H1 Groen-Geel H1 3-3
ZONDAG 12 MAART 2017
Zoetermeer H1 DSHC H1 5-1
Groen-Geel H1 Pollux H1 3-0
Etten-Leur H1 Leonidas H1 1-5
Derby H1 Klein Zwitserland H1 0-5
HUDITO H1 Roomburg H1 1-3
Berkel-Rodenrijs H1 Alecto H1 1-5
ZONDAG 19 MAART 2017
Leonidas H1 Zoetermeer H1 1-1
Derby H1 Groen-Geel H1 2-1
DSHC H1 HUDITO H1 1-3
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-1
Alecto H1 Etten-Leur H1 1-2
Klein Zwitserland H1 Roomburg H1 4-0
ZONDAG 26 MAART 2017
Berkel-Rodenrijs H1 Derby H1 4-3
HUDITO H1 Leonidas H1 2-3
Roomburg H1 DSHC H1 3-2
Groen-Geel H1 Klein Zwitserland H1 2-5
Zoetermeer H1 Alecto H1 2-4
Etten-Leur H1 Pollux H1 6-0
ZONDAG 2 APRIL 2017
Leonidas H1 Roomburg H1 2-0
Derby H1 Etten-Leur H1 1-3
Alecto H1 HUDITO H1 2-1
Pollux H1 Zoetermeer H1 0-2
Klein Zwitserland H1 DSHC H1 10-1
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-1
ZONDAG 9 APRIL 2017
Zoetermeer H1 Derby H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Klein Zwitserland H1 1-7
Etten-Leur H1 Groen-Geel H1 4-2
HUDITO H1 Pollux H1 2-0
Roomburg H1 Alecto H1 0-3
DSHC H1 Leonidas H1 2-4
ZONDAG 23 APRIL 2017
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 1-2
Alecto H1 DSHC H1 6-2
Klein Zwitserland H1 Leonidas H1 2-0
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 2-2
Derby H1 HUDITO H1 1-4
Pollux H1 Roomburg H1 0-2
ZONDAG 30 APRIL 2017
Roomburg H1 Derby H1 3-0
Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-1
Leonidas H1 Alecto H1 4-3
HUDITO H1 Groen-Geel H1 1-0
DSHC H1 Pollux H1 1-3
Etten-Leur H1 Klein Zwitserland H1 0-7
ZONDAG 7 MEI 2017
Klein Zwitserland H1 Alecto H1 1-1
Berkel-Rodenrijs H1 HUDITO H1 3-2
Pollux H1 Leonidas H1 2-4
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 4-4
Derby H1 DSHC H1 4-3
Groen-Geel H1 Roomburg H1 6-4
ZONDAG 14 MEI 2017
DSHC H1 Groen-Geel H1 0-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-1
HUDITO H1 Etten-Leur H1 2-4
Alecto H1 Pollux H1 4-0
Klein Zwitserland H1 Zoetermeer H1 6-0
Leonidas H1 Derby H1 2-0
ZONDAG 21 MEI 2017
Etten-Leur H1 Roomburg H1 4-1
Pollux H1 Klein Zwitserland H1 0-7
Groen-Geel H1 Leonidas H1 0-4
Berkel-Rodenrijs H1 DSHC H1 4-3
Derby H1 Alecto H1 3-4
Zoetermeer H1 HUDITO H1 0-4