Dames 5
Ondersteuning
Aankomende Speelronde
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Zoetermeer D5 | 20 | 53 | 17 | 2 | 1 | 97 | 17 | 0 |
2 | Groen-Geel D16 | 20 | 52 | 17 | 1 | 2 | 97 | 11 | 0 |
3 | Roomburg D9 | 20 | 46 | 14 | 4 | 2 | 70 | 19 | 0 |
4 | Rijswijk D4 | 20 | 36 | 13 | 0 | 7 | 65 | 41 | 3 |
5 | Leiden D9 | 20 | 34 | 11 | 1 | 8 | 48 | 31 | 0 |
6 | Cartouche D4 | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 43 | 55 | 0 |
7 | Groen-Geel D12 | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 24 | 50 | 0 |
8 | HDS D4 | 20 | 14 | 4 | 2 | 14 | 30 | 82 | 0 |
9 | Alecto-Augustinus D9 | 20 | 13 | 4 | 1 | 15 | 19 | 73 | 0 |
10 | Klein Zwitserland D5 | 19 | 10 | 4 | 1 | 14 | 16 | 90 | 3 |
11 | Craeyenhout D5 | 19 | 8 | 2 | 2 | 15 | 15 | 55 | 0 |
Wedstrijden
Uitslagen
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022 | ||
Craeyenhout D5 | Groen-Geel D16 | (0-3)scheduled |
Cartouche D4 | Klein Zwitserland D5 | (7-0)scheduled |
Leiden D9 | Rijswijk D4 | (4-1)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Zoetermeer D5 | (0-7)scheduled |
HDS D4 | Roomburg D9 | (0-5)scheduled |
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022 | ||
Zoetermeer D5 | Leiden D9 | (4-0)scheduled |
Rijswijk D4 | Groen-Geel D12 | (2-0)scheduled |
HDS D4 | Cartouche D4 | (2-2)final |
Klein Zwitserland D5 | Alecto-Augustinus D9 | (1-3)scheduled |
Groen-Geel D16 | Roomburg D9 | (3-1)scheduled |
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022 | ||
Leiden D9 | Klein Zwitserland D5 | (2-0)scheduled |
Craeyenhout D5 | Rijswijk D4 | (1-5)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | HDS D4 | (0-8)final |
Groen-Geel D12 | Zoetermeer D5 | (3-4)scheduled |
Cartouche D4 | Roomburg D9 | (1-1)final |
ZONDAG 2 OKTOBER 2022 | ||
Zoetermeer D5 | Craeyenhout D5 | (3-0)scheduled |
Groen-Geel D16 | Cartouche D4 | (9-1)final |
Klein Zwitserland D5 | Groen-Geel D12 | (1-4)scheduled |
Roomburg D9 | Alecto-Augustinus D9 | (2-0)scheduled |
ZONDAG 9 OKTOBER 2022 | ||
Rijswijk D4 | Groen-Geel D16 | (0-2)scheduled |
Leiden D9 | Roomburg D9 | (1-4)scheduled |
Groen-Geel D12 | HDS D4 | (2-2)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Cartouche D4 | (3-2)final |
ZONDAG 16 OKTOBER 2022 | ||
Zoetermeer D5 | Rijswijk D4 | (7-0)final |
Groen-Geel D16 | Alecto-Augustinus D9 | (8-1)final |
Roomburg D9 | Groen-Geel D12 | (3-0)scheduled |
Cartouche D4 | Leiden D9 | (1-0)final |
HDS D4 | Craeyenhout D5 | (1-4)scheduled |
ZONDAG 23 OKTOBER 2022 | ||
HDS D4 | Leiden D9 | (0-4)scheduled |
ZONDAG 30 OKTOBER 2022 | ||
Zoetermeer D5 | Groen-Geel D16 | (0-4)final |
Rijswijk D4 | Klein Zwitserland D5 | (9-1)scheduled |
Leiden D9 | Alecto-Augustinus D9 | (0-2)final |
Craeyenhout D5 | Roomburg D9 | (1-3)final |
Groen-Geel D12 | Cartouche D4 | (1-2)scheduled |
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022 | ||
Alecto-Augustinus D9 | Groen-Geel D12 | (0-4)scheduled |
Groen-Geel D16 | Leiden D9 | (0-0)scheduled |
Klein Zwitserland D5 | Zoetermeer D5 | (0-7)final |
Cartouche D4 | Craeyenhout D5 | (3-1)scheduled |
HDS D4 | Rijswijk D4 | (0-5)scheduled |
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022 | ||
Groen-Geel D12 | Leiden D9 | (1-5)final |
Zoetermeer D5 | HDS D4 | (9-0)scheduled |
Rijswijk D4 | Roomburg D9 | (2-1)scheduled |
Craeyenhout D5 | Alecto-Augustinus D9 | (2-2)scheduled |
Klein Zwitserland D5 | Groen-Geel D16 | (0-9)scheduled |
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022 | ||
HDS D4 | Klein Zwitserland D5 | (1-2)scheduled |
Leiden D9 | Craeyenhout D5 | (3-0)scheduled |
Cartouche D4 | Rijswijk D4 | (6-1)scheduled |
Groen-Geel D12 | Groen-Geel D16 | (0-2)scheduled |
Roomburg D9 | Zoetermeer D5 | (2-2)final |
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022 | ||
Rijswijk D4 | Alecto-Augustinus D9 | (6-2)scheduled |
Zoetermeer D5 | Cartouche D4 | (7-0)final |
Craeyenhout D5 | Groen-Geel D12 | (1-3)scheduled |
Klein Zwitserland D5 | Roomburg D9 | (1-4)scheduled |
ZONDAG 5 MAART 2023 | ||
Groen-Geel D16 | HDS D4 | (5-1)scheduled |
ZONDAG 12 MAART 2023 | ||
Rijswijk D4 | Leiden D9 | (5-3)final |
Zoetermeer D5 | Alecto-Augustinus D9 | (7-1)final |
Roomburg D9 | HDS D4 | (2-0)scheduled |
Klein Zwitserland D5 | Cartouche D4 | (0-0)final |
Groen-Geel D16 | Craeyenhout D5 | (5-0)scheduled |
ZONDAG 19 MAART 2023 | ||
Alecto-Augustinus D9 | Klein Zwitserland D5 | (1-2)scheduled |
Cartouche D4 | HDS D4 | (7-2)final |
Leiden D9 | Zoetermeer D5 | (1-4)final |
Roomburg D9 | Groen-Geel D16 | (3-0)scheduled |
ZONDAG 26 MAART 2023 | ||
Rijswijk D4 | Craeyenhout D5 | (1-0)final |
Roomburg D9 | Cartouche D4 | (2-1)final |
Zoetermeer D5 | Groen-Geel D12 | (5-0)final |
HDS D4 | Alecto-Augustinus D9 | (3-1)final |
ZONDAG 2 APRIL 2023 | ||
Groen-Geel D12 | Klein Zwitserland D5 | (1-3)scheduled |
Craeyenhout D5 | Zoetermeer D5 | (0-3)final |
Alecto-Augustinus D9 | Roomburg D9 | (0-6)final |
Leiden D9 | HDS D4 | (3-1)scheduled |
Cartouche D4 | Groen-Geel D16 | (0-6)final |
WOENSDAG 5 APRIL 2023 | ||
Groen-Geel D12 | Rijswijk D4 | (0-3)scheduled |
ZONDAG 16 APRIL 2023 | ||
Klein Zwitserland D5 | Craeyenhout D5 | (4-0)scheduled |
HDS D4 | Groen-Geel D12 | (0-2)scheduled |
Groen-Geel D16 | Rijswijk D4 | (3-1)final |
Cartouche D4 | Alecto-Augustinus D9 | (3-0)final |
Roomburg D9 | Leiden D9 | (4-2)scheduled |
ZONDAG 23 APRIL 2023 | ||
Rijswijk D4 | Zoetermeer D5 | (2-3)final |
Groen-Geel D12 | Roomburg D9 | (1-1)scheduled |
Leiden D9 | Cartouche D4 | (1-0)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Groen-Geel D16 | (0-1)scheduled |
ZONDAG 7 MEI 2023 | ||
Leiden D9 | Klein Zwitserland D5 | (7-0)scheduled |
WOENSDAG 10 MEI 2023 | ||
Rijswijk D4 | HDS D4 | (6-2)scheduled |
DONDERDAG 11 MEI 2023 | ||
Craeyenhout D5 | HDS D4 | (1-3)scheduled |
ZONDAG 14 MEI 2023 | ||
Alecto-Augustinus D9 | Leiden D9 | (0-5)scheduled |
Klein Zwitserland D5 | Rijswijk D4 | (0-3)scheduled |
Cartouche D4 | Groen-Geel D12 | (4-0)scheduled |
Roomburg D9 | Craeyenhout D5 | (4-0)scheduled |
Groen-Geel D16 | Zoetermeer D5 | (1-2)scheduled |
ZONDAG 21 MEI 2023 | ||
Craeyenhout D5 | Cartouche D4 | (3-3)final |
Leiden D9 | Groen-Geel D16 | (0-4)final |
Zoetermeer D5 | Klein Zwitserland D5 | (1-0)scheduled |
Groen-Geel D12 | Alecto-Augustinus D9 | (2-1)scheduled |
ZONDAG 4 JUNI 2023 | ||
HDS D4 | Zoetermeer D5 | (1-11)final |
Groen-Geel D16 | Klein Zwitserland D5 | (14-0)scheduled |
Leiden D9 | Groen-Geel D12 | (2-0)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Craeyenhout D5 | (1-0)final |
Roomburg D9 | Rijswijk D4 | (5-2)final |
ZONDAG 11 JUNI 2023 | ||
Groen-Geel D16 | Groen-Geel D12 | (8-0)scheduled |
Rijswijk D4 | Cartouche D4 | (7-0)scheduled |
Zoetermeer D5 | Roomburg D9 | (2-2)final |
Klein Zwitserland D5 | HDS D4 | (1-2)scheduled |
WOENSDAG 14 JUNI 2023 | ||
Craeyenhout D5 | Leiden D9 | (0-5)final |
ZONDAG 18 JUNI 2023 | ||
Alecto-Augustinus D9 | Rijswijk D4 | (1-4)final |
HDS D4 | Groen-Geel D16 | (1-10)scheduled |
Groen-Geel D12 | Craeyenhout D5 | (0-1)scheduled |
Roomburg D9 | Klein Zwitserland D5 | (15-0)scheduled |
Cartouche D4 | Zoetermeer D5 | (0-9)final |