Rabofandag.jpg Ballen.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Banner website.jpg FI_20191013_0021-2.jpg Banner 800 x 200.png Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Goalie.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg
 
 

Dames Vet A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ghislaine Perquin
Coach Eveline Odekerken
Trainer Peter Lavin

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Westland DA hdm DC 11:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HUDITO DA 11 27 9 0 2 31 16 0
2 Leonidas DA 11 24 8 0 3 48 17 0
3 Hoeksche Waard DA 11 22 7 1 3 37 25 0
4 Rotterdam DB 11 20 6 2 3 27 17 0
5 Zoetermeer DA 11 19 6 1 4 33 24 0
6 Victoria DB 11 16 5 1 5 24 25 0
7 Derby DA 11 15 5 0 6 23 30 0
8 HCRB DA 11 14 4 2 5 27 31 0
9 Schiedam DA 11 11 3 2 6 21 28 0
10 Berkel-Rodenrijs DA 11 10 2 4 5 11 22 0
11 Westland DA 10 6 2 0 8 17 37 0
12 hdm DC 10 4 1 1 8 6 33 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Schiedam DA n.n.b thuis
15 mrt hdm DC n.n.b uit
22 mrt HC De Hoeksche Waard DA n.n.b thuis
29 mrt HV Victoria DB n.n.b uit
5 apr Hockey Club Rotterdam DB n.n.b thuis
19 apr Berkel Rodenrijs DA n.n.b uit
10 mei HV Westland DA n.n.b thuis
17 mei D.H.C. Hudito DA n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas DA n.n.b thuis
7 jun HCRB DA 11:00 uit
14 jun H.C. Derby DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Schiedam DA Zoetermeer DA 2-3
hdm DC HCRB DA 2-1
Berkel-Rodenrijs DA Derby DA 1-0
Victoria DB HUDITO DA 1-3
Rotterdam DB Westland DA 4-1
Hoeksche Waard DA Leonidas DA 4-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Derby DA Schiedam DA 5-1
Westland DA Berkel-Rodenrijs DA 1-3
HUDITO DA Rotterdam DB 2-1
Leonidas DA Victoria DB 4-2
HCRB DA Hoeksche Waard DA 3-6
Zoetermeer DA hdm DC 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Hoeksche Waard DA Zoetermeer DA 3-7
Berkel-Rodenrijs DA HUDITO DA 0-5
Westland DA Derby DA 3-6
Victoria DB HCRB DA 4-1
hdm DC Schiedam DA 1-4
Rotterdam DB Leonidas DA 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas DA Berkel-Rodenrijs DA 4-0
Zoetermeer DA Victoria DB 4-2
Schiedam DA Hoeksche Waard DA 2-0
Derby DA hdm DC 3-0
HUDITO DA Westland DA 3-1
HCRB DA Rotterdam DB 4-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Rotterdam DB Zoetermeer DA 2-1
Berkel-Rodenrijs DA HCRB DA 0-0
Victoria DB Schiedam DA 1-1
Westland DA Leonidas DA 2-5
Hoeksche Waard DA hdm DC 4-0
HUDITO DA Derby DA 3-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas DA HUDITO DA 1-2
hdm DC Victoria DB 2-3
Zoetermeer DA Berkel-Rodenrijs DA 1-1
Schiedam DA Rotterdam DB 3-5
Derby DA Hoeksche Waard DA 1-5
HCRB DA Westland DA 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rotterdam DB hdm DC 2-0
Victoria DB Hoeksche Waard DA 3-1
Leonidas DA Derby DA 6-0
HUDITO DA HCRB DA 6-2
Westland DA Zoetermeer DA 2-1
Berkel-Rodenrijs DA Schiedam DA 0-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
hdm DC Berkel-Rodenrijs DA 1-1
Zoetermeer DA HUDITO DA 6-1
Derby DA Victoria DB 2-1
Hoeksche Waard DA Rotterdam DB 1-1
HCRB DA Leonidas DA 4-3
Schiedam DA Westland DA 1-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leonidas DA Zoetermeer DA 4-1
HCRB DA Derby DA 2-1
Rotterdam DB Victoria DB 4-1
Berkel-Rodenrijs DA Hoeksche Waard DA 2-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Rotterdam DB Derby DA 6-1
Zoetermeer DA HCRB DA 5-4
Victoria DB Berkel-Rodenrijs DA 3-2
Hoeksche Waard DA Westland DA 7-2
hdm DC HUDITO DA 0-3
Schiedam DA Leonidas DA 2-6
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
HCRB DA Schiedam DA 2-2
Berkel-Rodenrijs DA Rotterdam DB 1-1
Derby DA Zoetermeer DA 3-2
Westland DA Victoria DB 1-3
HUDITO DA Hoeksche Waard DA 1-2
Leonidas DA hdm DC 10-0
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
HUDITO DA Schiedam DA 2-1