Banner-scheidsbedankt-1.jpg Banner website.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg FI_20191013_0021-2.jpg Banner 800 x 200.png Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Rabofandag.jpg Ballen.jpg Goalie.jpg
 
 

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sanne Cnossen
Aanvoerder Florentine van der Vaart
Manager Kaylee Jessurun
Manager Kimberley van den Oever
Trainer / Coach Tim Jehee

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D4 Ommoord D2 (O)
Leonidas D9 Groen-Geel D5
Roomburg D5 Alphen D2 (O)
Rotterdam D4 Westland D3 11:00
Victoria D5 Dopie D2 (O)
Zoetermeer D3 Catwijck D2 (O)

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Victoria D5 12 30 9 3 0 36 13 0
2 Groen-Geel D5 12 28 9 1 2 20 10 0
3 Craeyenhout D4 12 26 7 5 0 32 15 0
4 Ommoord D2 12 23 7 2 3 29 18 0
5 Catwijck D2 12 20 6 2 4 27 20 0
6 Leonidas D9 12 17 5 2 5 18 24 0
7 Westland D3 12 16 5 1 6 30 28 0
8 Dopie D2 12 15 4 3 5 28 27 0
9 Alphen D2 12 12 4 0 8 16 25 0
10 Zoetermeer D3 12 10 2 4 6 13 18 0
11 Rotterdam D4 12 7 2 1 9 17 31 0
12 Roomburg D5 12 0 0 0 12 9 46 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr Catwijck D2 n.n.b thuis
10 mei Dopie D2 n.n.b uit
17 mei Groen-Geel D5 n.n.b thuis
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg D5 n.n.b uit
7 jun R.H.V. Leonidas D9 n.n.b thuis
14 jun HV Victoria D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Victoria D5 Rotterdam D4 4-1
Roomburg D5 Ommoord D2 (O) 0-4
Leonidas D9 Craeyenhout D4 2-2
Zoetermeer D3 Alphen D2 (O) 1-2
Groen-Geel D5 Westland D3 1-0
Dopie D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Catwijck D2 (O) Groen-Geel D5 0-1
Westland D3 Roomburg D5 7-1
Ommoord D2 (O) Leonidas D9 2-0
Craeyenhout D4 Victoria D5 2-2
Rotterdam D4 Zoetermeer D3 0-0
Alphen D2 (O) Dopie D2 (O) 4-1
DINSDAG 17 SEPTEMBER 2019
Westland D3 Victoria D5 2-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer D3 Craeyenhout D4 1-2
Victoria D5 Ommoord D2 (O) 4-1
Leonidas D9 Westland D3 1-5
Roomburg D5 Catwijck D2 (O) 2-4
Groen-Geel D5 Dopie D2 (O) 3-0
Rotterdam D4 Alphen D2 (O) 4-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alphen D2 (O) Groen-Geel D5 1-3
Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 2-2
Dopie D2 (O) Roomburg D5 8-0
Craeyenhout D4 Rotterdam D4 1-0
Catwijck D2 (O) Leonidas D9 6-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D9 Dopie D2 (O) 3-2
Victoria D5 Catwijck D2 (O) 6-2
Craeyenhout D4 Alphen D2 (O) 3-1
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Zoetermeer D3 Westland D3 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alphen D2 (O) Roomburg D5 2-1
Ommoord D2 (O) Craeyenhout D4 2-2
Catwijck D2 (O) Zoetermeer D3 3-0
Dopie D2 (O) Victoria D5 2-2
Groen-Geel D5 Leonidas D9 0-2
Westland D3 Rotterdam D4 4-3
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Rotterdam D4 Ommoord D2 (O) 0-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Roomburg D5 Groen-Geel D5 0-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rotterdam D4 Catwijck D2 (O) 2-4
Zoetermeer D3 Dopie D2 (O) 4-1
Craeyenhout D4 Westland D3 8-1
Ommoord D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
Victoria D5 Groen-Geel D5 2-2
Leonidas D9 Roomburg D5 3-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Groen-Geel D5 Zoetermeer D3 1-0
Catwijck D2 (O) Craeyenhout D4 1-1
Westland D3 Ommoord D2 (O) 2-4
Alphen D2 (O) Leonidas D9 0-1
Roomburg D5 Victoria D5 0-3
Dopie D2 (O) Rotterdam D4 4-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zoetermeer D3 Roomburg D5 3-2
Westland D3 Alphen D2 (O) 4-0
Ommoord D2 (O) Catwijck D2 (O) 2-1
Craeyenhout D4 Dopie D2 (O) 2-2
Rotterdam D4 Groen-Geel D5 1-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Catwijck D2 (O) Westland D3 2-1
Leonidas D9 Zoetermeer D3 1-1
Roomburg D5 Rotterdam D4 1-2
Victoria D5 Alphen D2 (O) 3-0
Groen-Geel D5 Craeyenhout D4 2-3
Dopie D2 (O) Ommoord D2 (O) 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Zoetermeer D3 Victoria D5 1-2
Westland D3 Dopie D2 (O) 3-2
Ommoord D2 (O) Groen-Geel D5 0-2
Craeyenhout D4 Roomburg D5 4-1
Rotterdam D4 Leonidas D9 2-3
Alphen D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-2
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Victoria D5 Leonidas D9 2-0
ZONDAG 8 MAART 2020
Westland D3 Groen-Geel D5 1-2
Alphen D2 (O) Zoetermeer D3 2-0
Rotterdam D4 Victoria D5 0-2
Craeyenhout D4 Leonidas D9 2-0
Ommoord D2 (O) Roomburg D5 5-1
Catwijck D2 (O) Dopie D2 (O) 2-3