Banner 800 x 200.png Ballen.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Banner website.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg FI_20191013_0021-2.jpg Rabofandag.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Goalie.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg
 
 

Heren 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nick Verweij
Manager Bram van Paassen
Trainer / Coach Dirk Verweij

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
hdm H3 DSHC H6 14:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 DSHC H5 11 29 9 2 0 30 10 0
2 Leonidas H16 11 25 8 1 2 33 21 0
3 HDS H4 11 22 7 1 3 28 15 0
4 Barendrecht H3 11 19 6 1 4 37 23 0
5 Alecto H6 11 19 6 1 4 24 21 0
6 Zoetermeer H5 11 17 5 2 4 26 23 0
7 Groen-Geel H6 11 13 4 1 6 20 25 0
8 Pijnacker H3 11 12 3 3 5 26 23 0
9 hdm H3 10 10 3 1 6 27 34 0
10 Dopie H3 11 9 3 0 8 15 27 0
11 Leonidas H17 11 9 2 3 6 15 21 0
12 DSHC H6 10 0 1 0 9 10 48 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt R.H.V. Leonidas H17 11:00 thuis - Veld 3
15 mrt Dopie H3 n.n.b uit
22 mrt DSHC H5 n.n.b thuis
29 mrt hdm H3 n.n.b uit
5 apr DSHC H6 n.n.b thuis
19 apr HC Pijnacker H3 12:45 uit
10 mei Hockeyclub Barendrecht H3 n.n.b thuis
17 mei HDS H4 n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas H16 n.n.b thuis
7 jun Groen-Geel H6 n.n.b thuis
14 jun L.S.C. ALECTO H6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HDS H4 DSHC H6 6-0
Leonidas H17 Zoetermeer H5 3-0
Dopie H3 Alecto/Augustinus H6 2-3
Groen-Geel H6 DSHC H5 0-2
Pijnacker H3 Barendrecht H3 (O) 4-4
hdm H3 Leonidas H16 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alecto/Augustinus H6 hdm H3 5-3
DSHC H6 Groen-Geel H6 1-4
Leonidas H16 Pijnacker H3 3-2
Zoetermeer H5 Dopie H3 4-1
Barendrecht H3 (O) HDS H4 3-2
DSHC H5 Leonidas H17 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
hdm H3 Dopie H3 7-2
HDS H4 Leonidas H16 2-3
Groen-Geel H6 Barendrecht H3 (O) 2-5
DSHC H5 Zoetermeer H5 1-1
DSHC H6 Leonidas H17 2-0
Pijnacker H3 Alecto/Augustinus H6 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dopie H3 Pijnacker H3 1-2
Leonidas H16 Groen-Geel H6 3-2
Alecto/Augustinus H6 HDS H4 1-1
DSHC H6 DSHC H5 1-4
Zoetermeer H5 hdm H3 5-1
Barendrecht H3 (O) Leonidas H17 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HDS H4 Dopie H3 2-1
DSHC H5 Barendrecht H3 (O) 5-1
DSHC H6 Zoetermeer H5 0-3
Groen-Geel H6 Alecto/Augustinus H6 3-1
Pijnacker H3 hdm H3 5-1
Leonidas H17 Leonidas H16 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Barendrecht H3 (O) DSHC H6 10-0
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H17 1-0
hdm H3 HDS H4 2-6
Zoetermeer H5 Pijnacker H3 1-1
Leonidas H16 DSHC H5 1-3
Dopie H3 Groen-Geel H6 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas H17 Dopie H3 0-1
DSHC H6 Leonidas H16 3-7
Barendrecht H3 (O) Zoetermeer H5 3-4
DSHC H5 Alecto/Augustinus H6 4-1
Groen-Geel H6 hdm H3 0-2
HDS H4 Pijnacker H3 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Dopie H3 DSHC H5 0-1
Leonidas H16 Barendrecht H3 (O) 3-1
Pijnacker H3 Groen-Geel H6 2-3
hdm H3 Leonidas H17 6-2
Zoetermeer H5 HDS H4 1-2
Alecto/Augustinus H6 DSHC H6 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
DSHC H6 Dopie H3 0-3
Leonidas H17 Pijnacker H3 2-2
Leonidas H16 Zoetermeer H5 3-4
Barendrecht H3 (O) Alecto/Augustinus H6 3-0
Groen-Geel H6 HDS H4 0-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H16 0-2
HDS H4 Leonidas H17 1-0
Pijnacker H3 DSHC H5 0-1
Dopie H3 Barendrecht H3 (O) 1-3
Groen-Geel H6 Zoetermeer H5 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
DSHC H5 HDS H4 3-0
Leonidas H16 Dopie H3 3-0
Zoetermeer H5 Alecto/Augustinus H6 2-6
Leonidas H17 Groen-Geel H6 2-2
DSHC H6 Pijnacker H3 2-7
Barendrecht H3 (O) hdm H3 3-0
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
DSHC H5 hdm H3 4-4