Goalie.jpg Ballen.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Banner 800 x 200.png FI_20191013_0021-2.jpg Rabofandag.jpg Banner website.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Lloyd Aandewiel
Tobias de Beer
Thijmen Bosman
Jeroen van Brugge
Thomas van Dillen
Flip Ensink
Duco Filippo
Taco Filippo
Ruben Ideler
Olivier Juffermans
Rens Kamminga
Olivier Oosterbeek
Tom Reurink
Victor van Rossum
Joël van Sas
Rolf Spuyman
Wouter Vink
Jesper van der Vis

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Edward Konijnendijk
Trainer / Coach Joost van Nes
Assistent trainer / coach Leander Bakkeren

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H1 Ommoord H1
HUDITO H1 Zoetermeer H1
IJssel H1 Roomburg H1 14:45
Pollux H1 Forescate H1
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 14:45
Schiedam H1 Warande H1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Etten-Leur H1 12 30 9 3 0 38 19 0
2 Zoetermeer H1 12 28 9 1 2 32 17 0
3 Roomburg H1 12 26 8 2 2 43 19 0
4 Schiedam H1 12 25 8 1 3 46 23 0
5 IJssel H1 12 19 6 1 5 37 41 0
6 DSHC H1 12 18 6 0 6 27 34 0
7 Ommoord H1 12 17 5 2 5 26 22 0
8 HUDITO H1 12 15 5 0 7 31 27 0
9 Forescate H1 12 8 2 2 8 23 33 0
10 Rijswijk H1 12 8 2 2 8 22 37 0
11 Pollux H1 12 8 2 2 8 17 38 0
12 Warande H1 12 6 2 0 10 8 40 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 apr HC Alphen H1 n.n.b thuis - Veld 1
3 mei D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit
10 mei HC Schiedam H1 n.n.b thuis
17 mei MHC De Warande H1 14:45 uit
24 mei HC Etten-Leur H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Roomburg H1 Warande H1 2-0
Rijswijk H1 HUDITO H1 2-5
Forescate H1 Schiedam H1 0-3
Ommoord H1 Zoetermeer H1 1-0
Pollux H1 DSHC H1 3-4
IJssel H1 Etten-Leur H1 2-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Etten-Leur H1 Ommoord H1 3-0
Schiedam H1 Rijswijk H1 5-1
HUDITO H1 Pollux H1 1-4
Warande H1 Forescate H1 1-6
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-2
DSHC H1 IJssel H1 2-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Pollux H1 Schiedam H1 1-3
Rijswijk H1 Warande H1 4-0
Roomburg H1 Ommoord H1 2-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 3-4
IJssel H1 HUDITO H1 0-3
Forescate H1 Zoetermeer H1 2-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Ommoord H1 Forescate H1 1-1
Etten-Leur H1 Roomburg H1 2-2
HUDITO H1 DSHC H1 1-2
Warande H1 Pollux H1 1-0
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 3-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Rijswijk H1 Ommoord H1 3-1
Pollux H1 Zoetermeer H1 1-7
Forescate H1 Roomburg H1 1-4
IJssel H1 Warande H1 5-0
HUDITO H1 Etten-Leur H1 1-3
DSHC H1 Schiedam H1 0-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Zoetermeer H1 IJssel H1 2-1
Roomburg H1 Rijswijk H1 6-1
Schiedam H1 HUDITO H1 4-2
Ommoord H1 Pollux H1 6-2
Warande H1 DSHC H1 2-3
Etten-Leur H1 Forescate H1 4-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rijswijk H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Etten-Leur H1 2-4
HUDITO H1 Warande H1 4-0
IJssel H1 Ommoord H1 3-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 2-4
Pollux H1 Roomburg H1 1-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Forescate H1 Pollux H1 0-1
Roomburg H1 IJssel H1 12-0
Warande H1 Schiedam H1 0-6
Ommoord H1 DSHC H1 3-0
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 3-2
Zoetermeer H1 HUDITO H1 3-2
DONDERDAG 7 NOVEMBER 2019
Schiedam H1 IJssel H1 7-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Schiedam H1 Zoetermeer H1 1-2
DSHC H1 Roomburg H1 4-1
HUDITO H1 Ommoord H1 2-3
Pollux H1 Rijswijk H1 1-1
IJssel H1 Forescate H1 4-3
Warande H1 Etten-Leur H1 0-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Forescate H1 DSHC H1 4-0
Pollux H1 Etten-Leur H1 2-2
Rijswijk H1 IJssel H1 1-5
Roomburg H1 HUDITO H1 3-2
Zoetermeer H1 Warande H1 2-0
Ommoord H1 Schiedam H1 2-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
DSHC H1 Rijswijk H1 3-2
Warande H1 Ommoord H1 2-5
IJssel H1 Pollux H1 6-1
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 3-1
Schiedam H1 Roomburg H1 3-5
HUDITO H1 Forescate H1 4-0
ZONDAG 8 MAART 2020
Zoetermeer H1 Ommoord H1 2-1
Etten-Leur H1 IJssel H1 2-2
Schiedam H1 Forescate H1 6-3
HUDITO H1 Rijswijk H1 4-3
DSHC H1 Pollux H1 4-0
Warande H1 Roomburg H1 2-1