Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Heren 1 2018-2019.jpg Dames 1 2018-2019 Teamfoto.jpg Goalie.jpg Ballen.jpg Shake hands D1.jpg Mini's vd week.jpg Prettige wedstrijd.jpg Banner-scheidsbedankt-1.jpg Afbeelding MHCZ App.pdf Banner 800 x 200.png Rabofandag.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Tobias de Beer
Jeroen van Brugge
Taco Filippo
Jeroen Groenheijde
Ruben Ideler
Olivier Juffermans
Rens Kamminga
Ruben Kuijlaars
Wouter Lapre
Juriƫn Minderhout
Olivier van Slooten
Rolf Spuyman
Jesse Tanis
Duncan van der Valk
Stijn Van der Eijk
Gijs Verdonck
Wouter Vink
Vincent de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jeroen Groenheijde
Manager Edward Konijnendijk
Assistent trainer Roderick Juffermans
Trainer / Coach Joost van Nes
Assistent trainer Mark Halfmouw
Assistent coach Leander Bakkeren

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 14:45
DSHC H1 Barendrecht H1 14:45
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 14:45
Roomburg H1 Schiedam H1 14:45
Warande H1 Forescate H1 14:45
Zoetermeer H1 Pollux H1 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs H1 9 25 8 1 0 39 11 0
2 Zoetermeer H1 9 18 6 0 3 21 13 0
3 Forescate H1 9 15 4 3 2 22 20 0
4 Schiedam H1 9 13 4 1 4 18 16 0
5 Warande H1 9 13 4 1 4 27 26 0
6 Roomburg H1 9 13 3 4 2 20 17 0
7 Etten-Leur H1 9 11 3 2 4 20 20 0
8 DSHC H1 9 10 3 1 5 19 21 0
9 Pollux H1 9 10 2 4 3 18 24 0
10 Rijswijk H1 9 9 2 3 4 24 33 0
11 Barendrecht H1 9 8 2 2 5 12 21 0
12 Groen-Geel H1 9 6 2 0 7 10 28 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 nov Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis - Veld 1
18 nov VMHC Pollux H1 14:45 thuis - Veld 1
25 nov Hockeyclub Barendrecht H1 14:45 uit
10 mrt DSHC H1 n.n.b uit
17 mrt HC Schiedam H1 n.n.b thuis
24 mrt Groen-Geel H1 n.n.b thuis
31 mrt MHC De Warande H1 n.n.b uit
7 apr Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
14 apr Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b uit
5 mei HC Etten-Leur H1 n.n.b thuis
12 mei MHC Forescate H1 n.n.b uit
19 mei Rijswijksche Hockey Club H1 n.n.b thuis
26 mei VMHC Pollux H1 n.n.b uit
2 jun Hockeyclub Barendrecht H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Warande H1 Pollux H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Warande H1 DSHC H1 1-1
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Schiedam H1 Warande H1 3-1
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Warande H1 Roomburg H1 4-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3