Rabofandag.jpg IMG_2680.JPG Banner 800 x 200.png FI_20170917_0150.jpg Goalie.jpg FI_20170917_0942.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Ballen.jpg MHCZ App header.jpg Header website H1 2017-2018.jpg Header website D1 2017-2018.jpg
 
 

Wedstrijdschema


Meisjes A
MA1 - Craeyenhout MA1
14:15
Uit
MA2 - Wateringse veld MA1
17:45 - V1
Thuis
Fluiten:Michiel de Vries en Richard Jansen
MA3 - Craeyenhout MA3
16:00 - V3
Thuis
Fluiten:Sydney Dehue en Sophie Boeije
MA4 - HGC MA5
17:45
Uit
MA5 - R.G.H.C. Tempo '34 MA2
16:30
Uit
MA6 - H.C. Souburgh MA2
11:15
Uit
Meisjes B
MB1 - Victoria MB1
12:30
Uit
MB10 - R.G.H.C. Tempo '34 MB4
11:15
Uit
MB2 - HC De Hoeksche Waard MB1
12:30 - V1
Thuis
Fluiten:Erwin van der Linde en Danny Spee
MB3 - Noordwijk MB1
14:30
Uit
MB4 - Hudito MB2
16:15 - V5
Thuis
Fluiten:Birgitte van Galen-van Dijk en Marcel van Oosten
MB5 - Leonidas MB4
12:30 - V3
Thuis
Fluiten:Sander Biesma en Hans van der Horst
MB6 - Barendrecht MB4
14:15 - V3
Thuis
Fluiten:Ronald van de Weerthof en Clemens van Lingen
MB7 - Wateringse veld MB3
16:00
Uit
MB8 - Alecto MB5
13:15 - V5
Thuis
Fluiten:Rudi van Beelen en Rene Teune
MB9 - HV Bleiswijk MB3
11:45 - V5
Thuis
Fluiten:Jouke Wijngaard en Ruben de Vries
Meisjes C
MC1 - Pijnacker MC1
10:45 - V1
Thuis
Fluiten:Francien Kampmeinert en Stefan Hamers
MC11 - Ring Pass Delft MC6
17:45 - V5
Thuis
Fluiten:Emma Andela en Alyssa Lagrand
MC2 - Ypenburg MC2
13:00
Uit
MC3 - Barendrecht MC2
12:30
Uit
MC4 - Rotterdam MC7
16:00
Uit
MC6 - Wateringse veld MC4
14:15
Uit
MC7 - Leonidas MC5
17:45 - V3
Thuis
Fluiten:Christel Schoonbeek en Julia van Altena
MC8 - Noordwijk MC5
14:15
Uit
Meisjes D
MD1 - Leonidas MD1
10:45 - V4
Thuis
Fluiten:Nanet Schnitger en Mechtelien Greve
MD10 - Roomburg MD6
17:45 - V4
Thuis
Fluiten:Pascal Vonk en Jan de Jonge
MD2 - HDS MD1
16:00 - V4
Thuis
Fluiten:Michiel Cretier en Peter Lavin
MD3 - Kieviten MD2
14:30
Uit
MD4 - HCRB MD1
08:45 - V5
Thuis
Fluiten:Meisjes B2
MD5 - Noordwijk MD4
12:30
Uit
MD6 - Evergreen MD1
10:30
Uit
MD7 - Alecto MD6
09:00
Uit
MD8 - Barendrecht MD5
10:15 - V5
Thuis
Fluiten:Qian Stelpstra en Sjoerd Vermeer
MD9 - Klein Zwitserland MD7
11:30
Uit
Meisjes E
ME 1 - Ypenburg M8E1
08:45
Uit
ME 2 - Cartouche M8E2
08:45
Uit
ME 3 - Klein Zwitserland M8E6
08:45 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME 4 - Voorhout M8E2
11:30
Uit
ME 5 - HV Westland M8E4
08:45
Uit
ME 6 - Noordwijk M8E3
09:55 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME 7 - Klein Zwitserland M8E7
10:00
Uit
ME 8 - Forescate M8E5
09:55 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME 9 - OMHC M8E6
11:05 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME10 - Ypenburg ME6
16:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME11 - Rotterdam ME12
08:45
Uit
ME12 - Rotterdam ME15
15:15
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME13 - Forescate ME9
13:05
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME14 - HGC ME14
10:45
Uit
ME15 - Catwijck ME7
09:00
Uit
Meisjes F
MF1 - Craeyenhout MF1
09:00
Uit
MF2 - OMHC MF2
n.n.b.
Uit
MF2 - OMHC MF2
16:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF3 - Forescate MF3
14:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF4 - Forescate MF4
09:00
Uit
MF5 - Voorhout MF2
10:15
Uit
Jongens A
JA1 - GHBS JA1
14:15
Uit
JA2 - Spijkenisse JA1
14:15 - V4
Thuis
Fluiten:Michiel de Vries en Vincent Dullaart
JA3 - Wateringse veld JA1
16:00
Uit
Jongens B
JB1 - Dordrecht JB1
14:15
Uit
JB2 - Roomburg JB2
12:30 - V4
Thuis
Fluiten:Robert Goemans en Peter Mariman
JB3 - Rotterdam JB6
17:45
Uit
Jongens C
JC1 - Rijswijk JC1
16:00 - V1
Thuis
Fluiten:Juriën Minderhout en Vincent de Vries
JC2 - Rijswijk JC2
09:00 - V1
Thuis
Fluiten:Daphne van der Geest en Bas van Beelen
JC3 - Alecto JC2
12:45
Uit
JC4 - Klein Zwitserland JC5
14:45 - V5
Thuis
Fluiten:Denise Scholten en Gerrit Rozeboom
JC5 - HC Voorne JC2
14:00
Uit
Jongens D
JD1 - HV Bleiswijk JD1
14:15 - V1
Thuis
Fluiten:Bob Janssen en Stefan Hamers
JD2 - IJssel JD1
09:00 - V4
Thuis
Fluiten:Anne Heling en Machiel Pronk
JD3 - VMHC Pollux JD2
11:45
Uit
JD4 - HC Schiedam JD2
11:30
Uit
Jongens E
JE 1 - Klein Zwitserland J8E2
08:45
Uit
JE 2 - HV Bleiswijk J8E1
11:05 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JE 3 - HGC J8E3
08:45 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JE5 - Pijnacker JE3
08:45
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JE6 - Roomburg JE8
08:45
Uit
JE7 - LOHC JE9
12:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens F
JF1 - hdm JF2
09:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JF2 - OMHC JF3
10:55
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JF3 - Rotterdam JF4
11:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten