Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Herfstbladeren header website.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg D1 actiefoto 2021 header website.jpg Groepsfoto Rabo Fandag header website.jpg H1 actiefoto 2021 header website.jpg Dames 1 team header website.jpg Heren 1 team header website.jpg Luchtfoto header website.jpg Ballen.jpg
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Constantijn de Beaufort
Tobias de Beer
Thijmen Bosman
Jeroen van Brugge
Thomas van Dillen
Flip Ensink
Taco Filippo
Thomas den Haan
Tomas Helmig
Ruben Ideler
Olivier Juffermans
Rens Kamminga
Olivier Oosterbeek
Tycho de Rijke
Victor van Rossum
Rolf Spuyman
Jesse Tanis
Victor van den Bree
Wouter Vink
Jesper van der Vis

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Rutger den Hartog
Assistent Trainer Leander Bakkeren
Manager Edward Konijnendijk
Manager Harry Spuyman

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur H1 Schiedam H1
Forescate H1 Warande H1
IJssel H1 HUDITO H1
Pollux H1 DSHC H1
Rijswijk H1 Roomburg H1
Zoetermeer H1 Ommoord H1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zoetermeer H1 11 22 7 1 3 36 19 0
2 Schiedam H1 11 22 7 1 3 21 12 0
3 Rijswijk H1 11 22 6 4 1 27 14 0
4 Roomburg H1 11 21 6 3 2 33 16 0
5 DSHC H1 11 18 6 0 5 37 36 0
6 HUDITO H1 11 18 6 0 5 23 22 0
7 IJssel H1 11 13 4 1 6 26 29 0
8 Warande H1 11 12 4 0 7 18 30 0
9 Forescate H1 11 12 3 3 5 20 19 0
10 Ommoord H1 11 11 3 2 6 16 29 0
11 Etten-Leur H1 11 10 3 1 7 16 33 0
12 Pollux H1 11 8 2 2 7 15 29 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt OMHC H1 n.n.b thuis
20 mrt HC Schiedam H1 n.n.b uit
27 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b thuis
3 apr HC Etten-Leur H1 n.n.b uit
10 apr Rijswijksche Hockey Club H1 n.n.b uit
24 apr HC De IJssel H1 n.n.b thuis
1 mei VMHC Pollux H1 n.n.b uit
8 mei MHC Forescate H1 n.n.b thuis
15 mei MHC De Warande H1 n.n.b uit
22 mei DSHC H1 n.n.b thuis
29 mei D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Schiedam H1 Etten-Leur H1 2-1
DSHC H1 Pollux H1 5-3
Roomburg H1 Rijswijk H1 3-3
HUDITO H1 IJssel H1 4-2
Warande H1 Forescate H1 1-3
Ommoord H1 Zoetermeer H1 0-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Pollux H1 HUDITO H1 1-3
IJssel H1 Ommoord H1 1-1
Etten-Leur H1 Roomburg H1 2-1
Rijswijk H1 Warande H1 6-0
Forescate H1 DSHC H1 2-3
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 2-2
Ommoord H1 Pollux H1 2-1
DSHC H1 Warande H1 2-0
Schiedam H1 IJssel H1 3-0
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-4
HUDITO H1 Forescate H1 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pollux H1 Schiedam H1 1-2
Rijswijk H1 DSHC H1 3-2
Warande H1 HUDITO H1 3-2
IJssel H1 Roomburg H1 0-2
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 6-1
Forescate H1 Ommoord H1 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Etten-Leur H1 IJssel H1 2-7
HUDITO H1 DSHC H1 5-4
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 1-0
Roomburg H1 Pollux H1 5-0
Schiedam H1 Forescate H1 2-1
Ommoord H1 Warande H1 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Pollux H1 Etten-Leur H1 3-0
DSHC H1 Ommoord H1 5-2
IJssel H1 Zoetermeer H1 4-0
Warande H1 Schiedam H1 0-2
Forescate H1 Roomburg H1 1-1
Rijswijk H1 HUDITO H1 2-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Etten-Leur H1 Forescate H1 1-4
Schiedam H1 DSHC H1 4-1
IJssel H1 Rijswijk H1 2-3
Roomburg H1 Warande H1 6-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 8-2
Ommoord H1 HUDITO H1 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Forescate H1 Zoetermeer H1 1-2
Pollux H1 IJssel H1 1-0
DSHC H1 Roomburg H1 2-8
Rijswijk H1 Ommoord H1 5-2
Warande H1 Etten-Leur H1 5-1
HUDITO H1 Schiedam H1 0-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Roomburg H1 HUDITO H1 2-0
Pollux H1 Rijswijk H1 1-1
Etten-Leur H1 DSHC H1 3-1
Schiedam H1 Ommoord H1 2-3
Zoetermeer H1 Warande H1 2-3
IJssel H1 Forescate H1 4-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Forescate H1 Pollux H1 1-1
Schiedam H1 Rijswijk H1 1-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 4-3
Warande H1 IJssel H1 2-3
HUDITO H1 Etten-Leur H1 2-1
Ommoord H1 Roomburg H1 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
IJssel H1 DSHC H1 3-8
Zoetermeer H1 HUDITO H1 4-2
Etten-Leur H1 Ommoord H1 2-0
Pollux H1 Warande H1 1-2
Roomburg H1 Schiedam H1 2-1
Rijswijk H1 Forescate H1 0-0