Ballen.jpg Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Actiefoto H1 2020.jpg Rabofandag.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Heren 1 2020 complet.jpg Dames 1 2020 s.jpg Banner 800 x 200.png Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Goalie.jpg Jeugdfonds header.png
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Constantijn de Beaufort
Tobias de Beer
Thijmen Bosman
Jeroen van Brugge
Thomas van Dillen
Flip Ensink
Taco Filippo
Thomas den Haan
Ruben Ideler
Richard Jonas
Olivier Juffermans
Rens Kamminga
Iestyn Kras
Olivier Oosterbeek
Tycho de Rijke
Victor van Rossum
Rolf Spuyman
Wouter Vink
Jesper van der Vis

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Edward Konijnendijk
Manager Harry Spuyman
Assistent trainer Joep Stoop
Trainer / Coach Rutger den Hartog
Assistent trainer / coach Leander Bakkeren
Fysiotherapeut Tim Konings

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate H1 DSHC H1 14:45
IJssel H1 Roomburg H1 14:45
Ommoord H1 HUDITO H1 14:45
Pollux H1 Schiedam H1 14:45
Warande H1 Rijswijk H1 14:45
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 14:45

Teamsponsor

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rijswijk H1 4 10 3 1 0 11 3 0
2 Roomburg H1 3 9 3 0 0 12 3 0
3 HUDITO H1 4 7 2 1 1 12 4 0
4 Zoetermeer H1 3 7 2 1 0 8 3 0
5 Ommoord H1 4 7 2 1 1 8 5 0
6 Pollux H1 4 7 2 1 1 9 8 0
7 Forescate H1 4 6 2 0 2 7 9 0
8 Schiedam H1 4 5 1 2 1 6 7 0
9 Etten-Leur H1 4 4 1 1 2 8 11 0
10 DSHC H1 4 2 0 2 2 5 9 0
11 IJssel H1 4 0 0 0 4 2 11 0
12 Warande H1 4 0 0 0 4 5 20 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt HC Etten-Leur H1 14:45 thuis - Rabo veld 1
11 okt Rijswijksche Hockey Club H1 n.n.b uit
18 okt Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b uit
25 okt DSHC H1 n.n.b thuis
1 nov MHC Forescate H1 n.n.b uit
8 nov MHC De Warande H1 n.n.b thuis
15 nov HC Schiedam H1 n.n.b thuis
22 nov HC De IJssel H1 14:45 uit
7 mrt OMHC H1 n.n.b uit
14 mrt VMHC Pollux H1 n.n.b thuis
21 mrt D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit
28 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b thuis
3 apr HC Etten-Leur H1 n.n.b uit
11 apr Rijswijksche Hockey Club H1 n.n.b thuis
18 apr DSHC H1 n.n.b uit
25 apr MHC Forescate H1 n.n.b thuis
2 mei MHC De Warande H1 n.n.b uit
9 mei HC Schiedam H1 n.n.b uit
16 mei HC De IJssel H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Forescate H1 HUDITO H1 2-1
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-1
Warande H1 Pollux H1 2-4
IJssel H1 Schiedam H1 2-3
Zoetermeer H1 Ommoord H1 3-0
DSHC H1 Roomburg H1 0-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Schiedam H1 Rijswijk H1 1-1
HUDITO H1 Warande H1 7-1
Etten-Leur H1 DSHC H1 2-2
Roomburg H1 Forescate H1 3-2
Ommoord H1 IJssel H1 4-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Forescate H1 Etten-Leur H1 3-2
Zoetermeer H1 HUDITO H1 1-1
IJssel H1 Pollux H1 0-1
Warande H1 Roomburg H1 1-6
DSHC H1 Rijswijk H1 1-2
Ommoord H1 Schiedam H1 2-0
DONDERDAG 24 SEPTEMBER 2020
Pollux H1 Zoetermeer H1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Pollux H1 Ommoord H1 2-2
Schiedam H1 DSHC H1 2-2
HUDITO H1 IJssel H1 3-0
Rijswijk H1 Forescate H1 3-0
Etten-Leur H1 Warande H1 3-1