Welkom 2019 bij 5950x1450 mm klein.jpg Afbeelding MHCZ App 2019-klein.jpg Goalie.jpg Dames 1 2020 s.jpg Banner 800 x 200.png Clubhuis sneeuw uitsnede.jpg Ballen.jpg Rabofandag.jpg Heren 1 2020 complet.jpg Luchtfoto MHCZ - kopie.jpg Actiefoto H1 2020.jpg Jeugdfonds header.png
 
 

Dames 1

Spelers Dames 1

Sophie Boeije
Jikke Brabander
Benthe Frissen
Isabel de Jong
Jacqui Kentgens
D:\Internet\root\www\vhosts\mhczoetermeer.nl\httpdocs\files\spelerfotos\44605.jpg
Femke de Kooter
Jael Korfmaker
Lauren Latumahina
Britt Latumahina
Isabelle Lekahena
Claire Luiten
Cecile Luiten
Aline Teussink
Jill van Trigt
Marylène Verhaar
Lisanne Vogel

Ondersteuning

Functie Naam
Manager John Hartkamp
Manager Candace Heijer
Assistent trainer Loek Kain
Trainer / Coach Mark Langemeyer
Assistent trainer Thijs Rijnberg

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D1 Zwart-Wit D1
Craeyenhout D1 Warande D1
DES D1 DSHC D1
Etten-Leur D1 Rijswijk D1
HUDITO D1 IJsseloever D1
Westland D1 Zoetermeer D1

Teamsponsor

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit D1 6 16 5 1 0 15 4 0
2 HUDITO D1 6 13 4 1 1 19 5 0
3 Craeyenhout D1 6 13 4 1 1 15 10 0
4 Alphen D1 6 12 4 0 2 16 7 0
5 DES D1 6 12 4 0 2 21 18 0
6 DSHC D1 6 12 4 0 2 14 12 0
7 Etten-Leur D1 6 9 3 0 3 12 10 0
8 Zoetermeer D1 6 6 2 0 4 17 16 0
9 Rijswijk D1 6 6 2 0 4 14 14 0
10 Warande D1 6 6 2 0 4 10 19 0
11 Westland D1 6 1 0 1 5 4 20 0
12 IJsseloever D1 6 0 0 0 6 2 24 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HV Westland D1 n.n.b uit
14 mrt Craeyenhout D1 n.n.b thuis
21 mrt D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
28 mrt MHC DES D1 n.n.b thuis
3 apr HC Etten-Leur D1 n.n.b uit
11 apr Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
18 apr DSHC D1 n.n.b uit
25 apr HC IJsseloever D1 n.n.b thuis
2 mei MHC De Warande D1 n.n.b uit
9 mei HC Alphen D1 n.n.b uit
16 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Rijswijk D1 Etten-Leur D1 1-2
Zwart-Wit D1 Alphen D1 1-0
DSHC D1 DES D1 5-4
IJsseloever D1 HUDITO D1 0-4
Warande D1 Craeyenhout D1 3-5
Zoetermeer D1 Westland D1 7-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
DES D1 IJsseloever D1 6-1
Alphen D1 Rijswijk D1 6-1
Etten-Leur D1 DSHC D1 1-2
Westland D1 Zwart-Wit D1 0-2
HUDITO D1 Warande D1 7-0
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-4
Warande D1 DES D1 2-3
Zoetermeer D1 HUDITO D1 2-3
Westland D1 Alphen D1 0-4
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 1-0
DSHC D1 Rijswijk D1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-1
Rijswijk D1 IJsseloever D1 6-0
Craeyenhout D1 Westland D1 1-1
Etten-Leur D1 Warande D1 1-2
Alphen D1 DSHC D1 2-1
DES D1 Zoetermeer D1 4-3
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Craeyenhout D1 Alphen D1 4-2
Warande D1 Rijswijk D1 2-1
Westland D1 HUDITO D1 0-3
Zwart-Wit D1 DES D1 7-1
IJsseloever D1 DSHC D1 0-2
Zoetermeer D1 Etten-Leur D1 1-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 1-2
Etten-Leur D1 Zwart-Wit D1 2-3
HUDITO D1 Craeyenhout D1 1-2
DSHC D1 Warande D1 2-1
Alphen D1 IJsseloever D1 2-0
DES D1 Westland D1 3-0